Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12741 anket
Vytrženo z diskuze: Čeho se v životě bojíte? - Anketa 3179

- Vim, ze uz tu podobna anketa byla, ale uz je to dlouho a navic jsem si ji vsimla az po udelani tehle....Nebavi me si kontrolovat, zda uz nekoho jineho podobne tema napadlo, i kdyz by se to asi melo, co?
- Martino, já si myslim, že to nevadí, když je ta anketa dobře udělaná a je tady po dlouhý době, jako třeba tahle :-) Já se nejvíc bojim asi toho, že zůstanu sama.. Ale napad mě, že v tý možnosti že zůstanu sama mělo spíš bejt že zemřu později než moji blízcí, ne? :-) jinak hezká anketa.
- Bojim se, že nenajdu nikoho, kdo by byl ochotnej bejt se mnou celej život. Bojim se, že se jednou probudim a už nebudu chtít žít, což se mi tedy občas stává. Bojim se, že nastane režim, ve kterém bude menší dostupnost nezmanipulovaných informací než je v tomhle a ve kterém už se vedení ani nebude snažit, aby režim vypadal jako spravedlivý.
- cindy: Dika za upozorneni, fakt sem se spletla = melo tam vyt zemru pozdeji nez mi blizci( blizci zemrou drive). Tak nic. Nemela sem pospichat.
- že zestárnu a onemocním...
- těch možností je tolik, že se snad ani nedají shrnout do jedné ankety... já sama ale ani přesně nevím, čeho se bojím.
- Stísněně na mne doléhá absence jakékoliv, třebas i maličké a zastrčené, leč přece vyřčené, možnosti týkající se ohrožené přírody. MartinoK13, copak tebe vůbec ale vůbec netrápí, co se děje s přírodou?
- Lapacho:Trápí,ale nenapadlo me,ze se k tomu bude moc lidit hlasit,tak sem sem tu moznost nezaradila.A docela sem na ni i pozapomnela,priznavam....Driv me napadlo to ostatni,zbytek se mi do odpovedi bohuzel nevesel.
- přírodní katastrofy,která nám kvůli fosilním palivům hrozí.(hadi jsou rozkošní)
- Poslední dny mám nejvě

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2023. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale