Pět nejčastějších lítostí a výčitek na smrtelné posteli

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12282 anket
Vytrženo z diskuze: Co říkáte na hudební styl zvaný emo? - Anketa 3208

- je to dobrej styl, proč ne..škoda, že ho moc lidí nezná a že tady v Česku neni moc rozšířenej
- moc to neznám, ale vypadá to, že tam jde hlavně a především o image a hudba je až na druhém místě.. Takže mě to fakt neláká.
- Hm, původní emo mám ráda...to dnešní už neni emo. A souhlasim s iceyman... dneska je to o image.
- Pro ty co to neznají tak stručně:-)) - jde o styl, kdy je zpěv vyjadřován hlavně emocemi..styl podobný punk - rocku, ale chvílemi zpěvák do hudby vzdychá, sténá, křičí..no prostě to prožívá:-))Vyznavači ema nosí hlavně pruhované oblečení, obouvají se do tenisek, mají tmavé vlasy občas s nějakými pruhy například červené, ale můžou být i emaři s platinově blonďatým hárem:-))češou si ofinu přes jednu polovinu obličeje, čímž se mají ukrývat před světem..někteří se řežou do rukou což zakrývají náramkami veselé barvy...myslím že emo je hlavně o emocích, a ne o imagi..i když ta k tomu také samozřejmě patří, jako třeba ke skejťákům či hoperům a dalším;)
- myslim, že hudba emo je v úpohodě. Image, která to poslední dobou ale prezentuje, je směšná, vážně se musim těm typanům co si stoupnou na václaváku pod koně smát, jak i koušou nehty, šlapou na špičky a vyjadřují ty svoje veleemoce... no, ještě se rozhodnu co dám, protože tu hudbu mám moc ráda, ale na onen pojem už mám alergii.
- faith: No.. z tvýho příspěvku co jsi povídal, tak to vypadá, že ty emoce vyjadřují hlavně prostřednictví image a trochu i tím vzdycháním nějakým :))
- až teď jsem se dozvěděl co to je ale myslím si že to budou asi magoři:-(
- Dle mě jsou to hlavně lidi, kteří si už prožili svý a dostali pořádnou facku od života, hledali styl, ve kterým by se našli, uk

Zákon přitažlivosti z pohledu vědy
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2020. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale