Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12552 anket
Vytrženo z diskuze: Navštívili jste už někdy kartářku? - Anketa 3211

- Kamarád mě přesvědčil ať tam jdu.O mé minulosti a přítomnosti věděla (k mému šoku) naprosto všechno.Co se týče budoucnosti,tak zatím trefila jen jednu věc.Ale co není,může být.Nevěřil jsem tomu,ale čím dál víc si myslím že na tom něco bude.
- kartářky jsou zlodějky na peníze
- ne
- byla,ale zatim mi to nevyšlo...
- jimbeam007: Fakt jo?? WOOOOW!! Tohle mě vždycky fascinovalo, když někdo přišel s tím, že ta ženská fakt věděla o minulosti toho člověka. Moh bys mi říct, kde a která kartářka to byla? jestli si to ještě pamatuješ :).
- Catty-Samozřejmě si to pamatuju,ale záleží z kterého kraje jsi.Já jsem ze Zlínska a pokud si např. někde z Čech,tak ti taková informace bude asi k ničemu.Jinak návštěva to byla teda opravdu hodně zajímavá.Byly jsme tam tři a jednomu se toho už splmilo víc než zatím mě.Člověka to až děsí!
- No, jsem sice z Prahy, ale to nevadí :) Nevím, jestli bych tam vůbec šla, nejspíš bych nenašla odvahu.. Jo a můžu vědět, jakýho typu to byly předpovědi? Jestli např že ti někdo umře nebo...? Nedokážu si to představit :). A jestli to neni moc soukromý, tak co se třeba splnilo tobě nebo tomu kamarádovi?

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale