Co dělám? Na čem, nebo kde pracuji?

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12314 anket
Vytrženo z diskuze: Komu by podle vás měla patřit katedrála Sv. Víta? - Anketa 3232

- no, mám celkem pochopitelnej zájem na tom, aby katedrála patřila církvi a fungovalo to tam jako doteď... ale asi to nebude dostatečně objektivní názor.
- Z nezasvěceného pohledu to vidim tak, že katedrála by měla patřit církvi, ale pokud o ní projeví zájem stát, tak by jí měla s úsměvem nechat státu. Pokud církev má souviset s Bohem a vírou v něj, tak nechápu, o co jim jde. Protože kdo má víru, má všechno, ne snad? Vždyť na tom by to mělo stát - materiální svět je vedlejší. Jestli se kvůli tomu chtěj hádat, tak akorát poukazujou na to, že ta církev nemá s vírou nic společnýho. Vlastně je podezřelý, že tenhle konflikt vůbec vznikl. (Pozn. Nedupu si, uvítám zasvěcení)
- žádnej názor není objektivní:) mám za to, že církev(římsko katolická) má stvořit v budocnu králosvství boží na zemi odtud tedy jejich snaha působit na materiální svět - a oni na nej vzdy pusobili, kolik krizackych tazeni vyvolali a na to potrebovali penize, i dnes potrebuji penize a dovedou si to zduvodnit ruznym zpusobem - tedy neni to nic prekvapiveho. k veci: jde jen o to, abychom si uvedomil, jak stat ke katedrale prisel(ukradl ji) a ptat se, jak to, ze tato krivda neni napravena?
- Ale to, že se církev chovala podezřele i v historii neznamená, že je to v pořádku.
- no, z duchovního hlediska církvi, to je jasný, ale (probůh, já nechci kritizovat katolickou církev...) nedovedu si představit jedinou věc, čím by to mohlo sv. Vítu pomoct... takže imho státu...
- co je úkolem církve?
- Snad asi Karlovi.A protože toto právo nebylo nikdy zrušeno tak potom státu jako dědici. Církev je v pronájmu a vždy byla. A z pohledu 21.stol? Kdo a jakou měrou platí opravy? Sto

Zákon přitažlivosti z pohledu vědy
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2021. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale