Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12332 anket
Vytrženo z diskuze: Jste pro zavedení školních uniforem v Česku? - Anketa 3258

- Tahle anketa tu už sice byla, ale tahle je celkem dobře zpracovaná, tak... Je mnou omilostněna :)
- do některých věcí by se stát plést neměl.
- Já bych v zásadě asi proti nebyl...
- Já jsem rozhodně pro školní uniformy. Jejich používání má mnoho přínosů (omezení šikany, omezení rozdílů mezi dětmi z bohatších a chudších rodin, omezení vandalství při cestě do a ze školy, hrdost na vlastní školu atd.).
- omezení osobní svobody, omezení individuality, nivelizace=zdobytčení
- Proč chcete omezovat rozdíly mezi bohatými a chudými? Nechci se měřit se sockama!
- Nechci nosit stejné oblečení jako trapáci ve třídě
- To, že někdo nemá na značková trička, tenisky, mobily atd., nemusí být nutně socka ani trapák. Trapáci jsou naopak ti, kteří si myslí, že jsou tyhle věci důležité.
- Felix: Můžu se zeptat kolik ti je? Ty už asi do školy nechodíš, viď... Můžeš mi věřit, že šikana se tim neomezí, protože většinou není založena na tom, jak se kdo oblíká... Nýbrž jak se kdo chová. Hrdostí na vlastní školu bych neargumentovala, protože pro mnoho lidí (včetně mě), by to mělo právě opačný význam. Navíc ještě nechápu tvou poznámku o omezení vandalství pi cestě ze školy? Jaký vliv na to má, jaké na sobě máte oblečení? A pan má navíc pravdu v tom, že je to skutečně omezení individuality.
- Felix je ******
- Vždyť je to jedno, ne ? Člověk je krásný uvnitř a ne v tom co má na sobě...btw s anonymama nesouhlasím..a to nejsem z nikterak chudé rodiny...
- u 6. anonyma vládne asi demence, u dalšího bych to možná ještě v nějakým smylu chápal...a Heft2, ten zas nezklamal se svojí pubertální hláškou....Jinak pro uniformy nejsem, z důvou, co zde uvedl pan
-

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2021. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale