Co dělám? Na čem, nebo kde pracuji?

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12303 anket
Vytrženo z diskuze: jste rasisti? - Anketa 3286

- Jestliže autor formuluje jednu z odpovědí "vadí mi pouze cikáni", tak se jedná o rasismus! Neboť je to formulováno na etnickém základě. Ptám se, nevadí většině z těch, kterým Romové vadí, prvotně něco jiného, než že jsou to Romové? (Nepopírám, že rasové problémy existují.) Není to náhodou to, že tahle skupina lidí se těší v mnohém nepřiměřeným výhodám a privilegiím vedoucím k pozitivní diskriminaci těchto lidí? Můžem si za to sami, my jsme je začali přestěhovávat z jejich vesnic na předměstí měst a nutili je k asimilaci. Máme jim za zlé, že svých privilegií využívají? To by udělal přeci každý. Nedivím se vůbec mnohým, že jim Romové vadí, ale zamysleme se, kde je ta chyba . . . Jen tak námět na přemýšlení a diskusi . . .
- nemyslím si že by toho využil každý protože cikáni nepobírájí žádnou větší podporu než bílí lidé, ale co u bílých toho zneužívá cotva 5% populace u cikánů je tech nemakacenech pres 90%. Taky bych byl pro razantní snížení podpory a k zrušení porodného, ale nevedlo by to k tomu ze by cikáni zacali pracovat, spíše naopak by zacali jeste vice krast. Proste to maji ve sve povaze jenom spívat, tancovat, šukat a dělat děti a ať se o ně ostatní postarají.
- naprostý souhlas s prvním příspěvkem. osobně mi nesejde na barvě pleti, ale vadí mi, že nějaká (jakákoliv) skupina obyvatel má privilegia. vždy , když se někomu privilegia udělí, všichni ostatní jsou tím poškozeni. ti poškozovaní si to moc dobře uvědomují. spravedlnost netkví ve srovnávání rozdílů pomocí udělování různých výhod(protože to je stejně nemožné a se skutečnou spravedlností to nemá nic společného), tkví ve stanovení pro všechny stejných pravidel a k zajišťování toho, aby ty p

Zákon přitažlivosti z pohledu vědy
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2020. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale