Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12554 anket
Vytrženo z diskuze: Jaký toaletní papír se ve vaší domácnosti používá nejčastěji? - Anketa 3341

- pokud nakupuje tata tak je to ten nejlevnejsi, jinak dvouvrstvej, nejradsi mam ten s tema modrejma obrazkama:D
- To, že je za nejnižší cenu neznamená, že je nejlevnější...stačí ho jen zmáčknout a rozdíl je znát...třeba takej klasickej tesco bo jiný rádoby toaletní papíry. Řekněme že vydrží tejden...narozdíl od ekonomy, kterej vydrží 3 měsíce. 2Kč vs. 20Kč, tejden vs. 12 tejdnů = 24Kč vs. 20Kč...co je levnější? :))) navíc pro něj nemusíte běhat každou chvíli :))).....A teď k otázce: dvouvrstvej nejčastěji :)
- a co když nevim?
- :-D Stndaa má evidentně jinou spotřebu. Ten economy mám na 3 dny, ten rádobyovej ani ne na jeden den. Záleží taky na tom, jestli ten den jdu na velkou 1x nebo 2x a kolik vypiju čaje a jiných tekutin. Někdy i vydrží do druhého dne... Tuhle jsem si koupila celej paklík těch euroshoper, bylo jich tam 8 a řekla jsem si, že budu šetřit. Vydržely přesně tejden a to bylo všechno jenom pro mě. Ale takhle dlouho by mi vydržely 2 economy, což by bylo 36Kč, ale tenhleten paklík stál jenom 14 Kč. Takže je nakonec asi fakt levnější, i když to neni ten požitek.
- Hana: a to mně všichni řikaj, že ten toaleťák snad pojídám... jasně že holka bude mít větší spotřebu než kluk, ale mít jednu roličku jenom na den? :-O
- já teda nevim, nám vydrží docela dlouho, v bytě jsme tři...
- No u mě je to prostě výsledek shody několika okolností. Nutno podotknout např. to, že si, pokud nejsem doma, nejdřív utírám desku a obkládám jí. To sežere tak metr toho papíru. Ale to je jen jeden důvod z asi čtyř.
- takovy plejtvani
- Mně taky čtyři útržky, které dávají "obsluhovatelky" na veřejných toaletách, zdaleka nestačí.
- takovej žlute

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale