Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12655 anket
Vytrženo z diskuze: Myslíte si že je druhé místo našich mladíků do 20 let na MS ůspěchem? - Anketa 3450

- Nezajímat se o fotbal je jedna věc. Ale nevědět o finále MS v tak rozšířenym sportu už je trochu moc si myslim. Já taky nemám rád fotbal ale nějakej rozhled snad člověk mít musí.
- Nádhera. Jsou to borci a to fakt!!Smekám
- včera to byl pěkný zápas jen škoda že náš gól nastartoval Argentinu a ta otočila
- Fajfi, a mně by ses taky poklonila ?? =P
- Rovná se to bez nadsázky zázraku. Fotbalu se v Česku věnuje stále méně kluků, ubývá plácků, na nich by se dalo hrát. Základna x-krát menší jižní ameriky. Velice to potěšilo ve všeobecném košťálopesimismu.
- Je to skvělý, hlavně je to příslib pro budoucí fotbal dospělých!
- Proti sportu v jeho ryzí podobě, tzn. pro čistou radost a zdravou soutěživost nemám vůbec nic, jeho vrcholová forma a to hlavně ta fotbalová a hokejová ve mně vzbouzí nepříjemné asociace. Takže pokud by mě hlučná reprodukce nevyhnala z hospodské zahrádky ( kde jsme mmch seděli pouze čtyři a nikdo z přítomných o to nestál, ale lákání případných hostů je holt důležitější než přání hostů stávajících ), vůbec bych nevěděl, že se něco takového hraje. Takže chápu, že je to nejspíš úspěch, ale je mi to celkem fuk.
- Simple : no když by mi zrovna něco upadlo na zem, tak bych se ti poklonila:-D
- arnost je deb*l (heft 135)
- Je mi to úplně strašně jedno (mmch jsem se to dověděla z této ankety), protože kdyby to nevyhráli oni, tak by to vyhrál někdo jinej a zas někdo jinej by si připadal dobrej. Jakej by v tom byl rozdíl? Význam to má v tom, že někdo má radost, to je celý. A když jde o sport, tak nevidím v národnostech lidí žádnej rozdíl a tudíž ani smysl. Tam je úplně jedno kdo je z jaký země, protože se soustředěj na jednu jedino

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2023. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale