Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12462 anket
Vytrženo z diskuze: Myslíte, že je strach Rakušanů z Temelína oprávněný? - Anketa 3460

- Tímto mě fakt nase*ou protoze z Temelina k nim jde teke elektrina, já bych jim to na tejden odpojil :D a oni by se divili, pak uz by si ani nevzpomeli na nejaky protesty !
- Oni vyjadřují z Temelína principiální strach, který se od toho opravdového strachu liší. Oprávněný určitě je, jaderné elektrárny stále nejsou schopné technicky zabezpečit provoz o pominutelné míře rizika. Pro Čechy to platí dvojnásob.
- bych ty jejich zaterasy na hranicich prorazel tankama
- Zásadní je, že si Rakušani v referendu odhlasovali, že atom nechtěj a teď jim na hranicích vyroste tohle. ( Jak referendum probíhalo a čeho se přesně týkalo je věc jiná ) Že si na tom někteří přihřívají polívčičku je jasný, nicméně jisté obavy jsou na místě.
- Já být Rakušany, tak se maximálně tak bojím, abychom jim neuložili jaderný odpad do Alp:) Když si myslí, že jsou jaderné elektrárny tak nebezpečné, tak ať protestují proti Dukovanům, které mají mnohem blíž.
- Je prostě zajímávé, že Dukovany jsou typicky ruským typem reaktoru, starší a potencionálně nebezpečnější a pes po nich neštěkne. Zato menší, moderjnější Temelín je pořád ve středu zájmu. Jediné, co mě štve, že když máme tolik energie na vyvážení, tak by mohla být mnohem levnější.
- Dukovany byly postaveny ještě před jejich referendem, protestovat proti nim by bylo trošku o něčem jiném. A navíc, proti Temelínu byla a je jistá vlna odporu i u nás. Další věcí je, že co se týká argumentů pro jeho dostavbu a spuštění , tak s námi politici ruku v ruce s ČEZem hráli docela nefér hru. ( Konečné náklady na dokončení, zrušení tepelných elektráren na severu Čech, dotování přímotopů, strašení prudkým nárůstem spotřeby, ekonomická efekt

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale