Zákon přitažlivosti z pohledu vědy

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12270 anket
Vytrženo z diskuze: Hrajete Travianera? - Anketa 3614

- hrál jsem na s4 - tam už se hra dostala do takové fáze, že jste u toho museli trávit 5 i více hodin denně, jestliže jste chtěli být na nějaký úrovni. přestala to být zábava a začala to být práce na celý úvazek(když jsem nebyl u pc na travianu, tak jsem promýšlel strategii a co udělám, až budu on-line:)). takže jsem si řekl, že je čas s tím skončit:) a hraju už jen na s10, tam je to relax
- jsem na s4, tam mě ničej, a na s2, tam mám malý městečko, malou armádu a k tomu si tvořim malou vesničku... odvádím daně tyranu a nikdo mě te´d neomezuje :-)
- Cože? Já to prostě neznám !!!
- Anonym, gwendoline: počkejte, nemyslíte teď Traviana? Já nevěděl, že je nás Travianerovi víc serverů...oni se tyhle dvě hry pletou, mně dřív taky...kdyžtak Travianer je zatim jen německy a to na adrese www.travianer.de .Musíte mít ale od někoho pozvánku, a tu si seženete buď na českym nebo německym Travian fórum.
- jo, spletl jsem se, máš pravdu
- Travianer nehraju... Zato travian hraju. Hrál jsem na 2. a 4. serveru a momentálně hraju na serveru 11 ... germán, 9. v off, 40 v pop... takže docela good :) ale asi s tim seknu, je to šílená otročina, nehledě na to že mě pozdější fáze hry stejně moc neberou, začátky jsou nejlepší a nejzajímavější ;). Asi si zkusim zahrát na chystajicim speedu, abych vyzkoušel zas něco novýho.
- :D nerozumim tady ničemu...jestli je to hra, tak tu nehraju.... =D
- Jinak teď bude 15. restart :-/
- ja znam travian, travianer znam jen to forum o travianu ale to se moc hrat neda

Zákon přitažlivosti z pohledu vědy
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2020. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale