Co dělám? Na čem, nebo kde pracuji?

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12298 anket
Vytrženo z diskuze: víte kdo je to Matthias Hofbauer ? - Anketa 3653

- Jak tě znám, tak to bude nějakej florbalista nebo fotbalista ;o)))) (ale teď to nemyslim vůbec zle) =)
- jj florbalista - švýcarský kapitán nyní ho tým SV Wiler - Ersigen pustil na hostování spolu s bratrem do nejlepší ligy a to švédské Superligy - je v týmu IBK Dalen kde je v lajně s bratrem Christophem Hofbauerem a Zürcherem ( také Švýcar )- Wiler je pustit musel, protože to je něco obdobného jako v hokeji když od nás odchází hráči do NHL. Je ale dobré že oba bratři prodloužili u týmu SV Wiler - Ersigen smlouvu a šli "jen" na hostování ze kterého se za 1 - 2 roky vrátí ;-) !!
- Jsem to uhodla :) hurra
- Ne. A nemůžu říct ani že chci ani že nechci vědět, je mi to prostě jedno.
- hm takže když ti to je jedno tak nechceš !!
- Hmmm, logický vývod. A pokud bys šel ještě dál, možná bys přišel na to, že lhostejnost může někdy vyjadřovat víc než ( v tomto případě ) pouhá nechuť... Koneckonců každýmu průměrně myslícímu který sem občas zavítá musí být zřejmé, že pokud je to tvá anketa, jménu bude nejspíš patřit nějakýmu podlahovýmu ballistovi...
- Sem byl já...
- Tak napotřetí... Sem byl já
- arnošte, já nechtěl vědět jestli si tipneš, že když to sem dám já tak to bude florbalista, ale já chtěl vědět jestli to víš !
- Real. Ne, nemůžu říct že nechci, třeba když na to někdy přijde řeč, tak se nebudu bránit tomu, abych se to dověděla. Ale nebudu to ani nijak vědomě vyhledávat. Když se mrkneš na fůru starejch anket, zjistíš, že když někdo dává tyhle možnosti - jako ne + chci/nechci, tak obvykle dává i jenom prostý ne (pokud neudělal stejnou chybu jako ty).
- no když chceš být puntičkář tak člověk v tvé poslední anketě na

Zákon přitažlivosti z pohledu vědy
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2020. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale