Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12867 anket
Vytrženo z diskuze: Jak se stavít k poplatkům ve zdravotnictví? - Anketa 3748

- Proti... myslim, že do státu sypeme už takhle dost peněz... sice se v tom zdravotnickým systému moc nevyznám, ale tohle mi přijde už moc. Za chvíli poplatky poženou ještě výš...
- jsem pro poplatky, ale taky proti povinnému pojištění. ty poplatky by ale samozřejmě měly být mnohem vyšší
- Víte kolik stojí takovej jeden den na JIP-ce? A to mluvím jenom o přístrojích, pak je tam ještě vysokoškolská práce. Do státu možná sypem dost peněz, do zdravotnictví se jich ale moc nedostane.
- Jsem proti,pokud si ovšem nebudeme platit zdravotní pojištění,tak plaťme,jinak NE!
- jen magor může být pro - nic ve zlém ale v dnešní době jako tolik placení a ta drahota je neúnosná
- Prosimte, Evicko, uvědom si, jak primově si žiješ. Máš doma teplou vodu, topení, počítač s internetem, mobily...do školy(pokud to neni kratší než dvacet minut) pochybuju, že se plahočíš pěšky. Žiješ si určitě fajn a to prostě něco stojí. Navíc si uvědomte, že peníze, které jdou jako zdravotní pojištění, musí pokrýt všechny drahé léčby, které se můžou pohybovat okolo stovek tisíc (třeba rakoviny tak stojí. Kdyby byl někdo z nás takhle nemocný, určitě by byl vděčnej, že na to peníze jsou. Záleží na tom, zda je pro vás cennějších pár korun nebo kvalita zdravotnictví a tím pádem i vašeho zdraví. Poplatky jsou zavedeny taky proto, aby se lidi snažili o zdravější životní styl a nezavalovali ordinace nafouknutými problémy.
- A pro ty, co chcete zrušit zdravotní pojištění, tak to by ste měli mít připravenej milionek na kontě, kdyby se vám něco stalo.
- Určitě jsem pro, souhlas s floutkem. Krajní případy, které nemají na zaplacení lze vždy vyřešit systémově, zbytek to nezabije, vždycky mě h

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale