Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12400 anket
Vytrženo z diskuze: Jste pro výstavbu národního fotbalového stadionu na Letné místo Axa arény ? - Anketa 3809

- co takhle odpověď, že o tom nic nevím/nezajímá mě to? ... Hmm.. tomu říkám špatný odpovědi, když ani nemůžu odpovědět.
- postavit spartičce stadion za peníze daňových poplatníků? jestli tohle projde, tak u mě českej fotbal skončil včetně reprezentace.
- Konečně hezká anketa,Honza z Realu mě mile překvapil:)Jsem pro národní stadion aspoň pro 45 tisíc lidí.
- Absolutně nevim,o co go,ale jestli se má stavět novej stadion,tak proč ne?
- je mi to uplně jedno
- posledni odpoved ankety: kdo jinej to bude platit nez my? my sme stat, darthpaul: ale proc jo?
- přesně tak, přece podstata je v tom, že to budeme platit my všichni - i ti, které fotbal nezajímá, nebo ti, které sice fotbal zajímá, ale nefandí spartě (protože ten stadion má jen tak mimochodem sloužit spartě a sparta tam za rok odehraje nějakých 25 zápasů, zatímco reprezentace stěží 5) jestli je ti jedno, na co jdou tvoje daně, tak bych pomalu uvažoval o tom, jestli je všeobecné volební právo správné - takto nezodpovědní lidé by volit neměli:)
- Česko nepotřebuje zvlášť národní stadion, kolik zemí na světě ho má? Příznivců je stále míň, na kluby chodí x-krát méně lidí než před 20lety. Fandění repre je závislé na výsledcích, přijdou-li horší období... Jsem proti a byl bych proti, i kdyby se postavil stadion jinde než v Praze, což by bylo rozumnější.
- Enio je zřejmě znalec ;-) Velké stadiony fungující jako národní má prakticky každá fotbalově vyspělá země a tady nejde o ligu, ale o reprezentaci, kde by nestačil zájmu ani Nou Camp. Jsem ale proti, aby se v rámci této akce Spartě stavěl nový stadion.
- jirkaxxl: Psal jsem zvlášť - zda by na něm hrála Sparta ještě zdaleka není jisté. Kr

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale