Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12682 anket
Vytrženo z diskuze: Která strana nese největší vinu za nedůstojný průběh prezidentské volby? - Anketa 3845

- ODS protože pořád zdržovala !!!
- Jak se to vezme, podle me treba zdrzovali vsichni ostatni tim, ze si vymrcovali verejnou volbu v rozporu s predchozimi zvyklostmi.
- Vtipálek : Ty jsi Odeesák že ?
- nejdřív zdržovala ODS tim že jako jediná strana trvala na tajný volbě a potom ČSSD a KDU tim jak si pořád braly přestávky
- Ja jsem jen napsal, ze zalezi na tom jak se to vezme. Tak stejne, jako se da rict, ze zdrzovala ODS, tak se to da napsat o ostatnich. Nikdo nemuze jednoznacne rict, ze by bylo spravne aby ustoupila ODS, a stejne to plati i naopak. Kazdy vnima "to spravne" trochu jinak. Neda se tudis jednoznacne rict kdo to zdrzoval a vzdy zalezi na uhlu pohledu. Muj nazor je ten (toto je jen muj nazor, nikoli neoddiskutovatelnej fakt, jak jdem psal vyse), ze spravne by bylo, aby se volilo podle dosavadnich zvyklosti, takze z meho pohledu to zdrzovali vsichni ostatni.
- Myslim si ze v situaci, kdy se dve strany nemuzou shodnout na tom co je "lepsi", je dobrym kompromisem zvolit to, co je "beznejsi".
- Zaplman: A ty si socka, ze?
- Podle mě se nejnedůstojněji chovala ČSSD, neberu teď v úvahu to zdržování (a souhlas s Vtipalkem), ale to, jak mávali před kamerama s těma fotkama, jak Paroubek hřímal, že už si volají notáře apod., to bylo dost nechutný.
- Prostě mi přišlo odporný, jakým způsobem ČSSD využila českou televizi k propagandě a jak mám Železnýho ráda, tak to trochu nezvládl. A k prosazování formy hlasování - to já chápu obě strany, že chtěly, co chtěly a snažily se toho dosáhnout. Ovšem závěr večera, kdy ČSSD zjistila, že i přes prosazenou veřejnou volbu hrozí, že bude zvolený Klaus, tak pozdržela volb

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2023. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale