Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12380 anket
Vytrženo z diskuze: Pro kluky: Proč si holíte/ neholíte přirození? - Anketa 3884

- jen zkracuju, když je to dlouhé, je to nepříjemné, tahá to,...
- Prirozene ochlupeni ma svoji funkci a vyznam. Oholeni muze vest k urcitym problemum (kazdy si to muze najit na internetu). Pokud se clovek kazdy den sprchuje, neni to o nic min hygienicke. Nekomu se to mozna i libi, ale je to spis ted jen takova modni vlna, jako piersing v jazyku (pry to nici zuby). Me se to zaprve nelibi, zadruhe by mi to bylo neprijemne, zatreti bych se musel holit a za ctvrte bych mohl mit zdravotni komplikace.
- 2. Vtipalek: jo, a za paty posledni odpoved
- Já jsem teda oholenýho chlapa v životě neviděla a doufám, že se tak nikdy nestane, protože bych se možná poblila. Ne, vážně, je mi z tý představy krapet nevolno. Nejsem pedofilizovaná. Chlap má bejt chlupatej a to všude. Jediný holý místo který u chlapa snesu, je hlava. Jo a ještě dlaně :-) ...klidně i krk.
- U chlapa mi přijde divný si holit přirození, přijde mi, že to musí být děsně srandovní pohled a musí to vypadat... no... divně:) Ale třeba se mi zvedá žaludek z chlupatých zad, br.
- Já jsem dítě!
- jak vyplývá z příspěvků a jak sám cítím, chybí v anketě dost možností, proč se neholit. Ale chlap s oholeným přirozením podle mě nenabírá na estetických kvalitách, spíše naopak . . . .
- ja se musim holit kvuli sportu
- já úplně oholenýho chlapa teda ještě neviděla
- JSEM ŽENA.Proč jste tam nedali možnost ,,jsem žena"?
- Už mám chlupy, ale neumím to oholit.

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2021. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale