Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12380 anket
Vytrženo z diskuze: Znáte ve svém okolí nějakého gaye? - Anketa 3917

- homosexualitu odsuzuji ..je to nenormální a velmi nechutné ..
- no nechutné jsou tu akorát tak tvoje názory..
- Obávám se, že se zase nevejdu do odpovědí...nějakého gaye asi znám, ale nevím o tom. Je mi jedno, jestli nějakého poznám. Jsou to normální lidi, takže je nevyhledávám jako něco exotického.
- Ty lidi za to nemůžou, stejně jako ty nemůžeš za to, že jsi chlap nebo heterosexuál...
- krokovany: Tak nenormální to je, ale co je na tom nechutného? Já proti homosexuálům nic nemám - resp. hodnotím je podle jejich lidských kvalit, ne že je přitahuje stejné pohlaví. Do toho, co si dělají v ložnici je mi snad putna. Pokud se na zastávce oblizuje kluk s klukem, tak mě to pohorší, jenže to mě pohorší i když se tam oblizuje kluk z holkou. Jenom mi vadí přehnaný aktivismus některých gayů, jsem např. zásadně proti možnosti adopce, registrované partnerství ale beru.
- Vesměs souhlasím s andulinkou,až na to,že mě nepohorší když se někde "oblizuje" kluk s holkou.A pokud by se tam "oblizoval" kluk s klukem,tak se tam určitě nebudu dívat.Ale kdyby se tam líbaly dvě krásné blondýnky tak jenom utřu sliny a nechám si zdát:)
- Předesílám, že jsem heterosexuál, ale musím se opravdu smát, když ,,tvrdí hoši" říkají, jak je homosexualita (u mužů) odporná, a pak se s radostí koukají na lesbické porno. Sexuální orientace je prostě daná, nikdo s ní nic neudělá, a je to každého věc.
- To je pro chlapy asi trochu rozdíl co v tom pornu vidí,ne?Jestli jen ženské nebo jen chlapy!Aspoň pro mě ano.A to mě jinak homosexuálové nevadí,jen vidět "kluky v akci" prostě nemusím!
- Lidi takhle netřídím... Souhlasím, že dva chlapi líbající s

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2021. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale