Zákon přitažlivosti z pohledu vědy

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12259 anket
Vytrženo z diskuze: Pouštíte starší či postižené ( apod. ) lidi v MHD sednout? - Anketa 3949

- Hezká a potřebná anketa. Za sebe děkuji.
- Ano. Ale bydlím v malém městě, takže MHD cestuji sporadicky. Pokud ano, dávám pozor, zda nepotřebuje sednout někdo, kdo to potřebuje víc, než já.
- Dřív jsem to dělal skoro furt, ale teď... minimálně... možná proto, že si připadám pak jako z jinýho světa... Snad nikdo to nedělá. Na mě pak divně koukají lidi okolo i ten koho chci pustit sednout... Samozřejmě teď mluvím jen o starších lidech.
- Podobnou anketu jsem kdysli vkládala. No neva, kvalita se může opakovat :-)
- Většinou pouštim,ale jenom když mě dotyčná osoba sama nepožádá
- darth: Heh? :D Jako k tobě příjde nějakej dědeček, co ho zrovna po třetím infarktu pustili z nemocnice, došoupe se k tobě, zasípá :"Chlapčee.. prosím.. vás... pustil..byste..mě..sed..no..ut..." a ty odpovíš: "Milý dědo, zrovna jsem vás chtěl pustit, ale když jste mě požádal, tak smůla, z mýho místa mě nedostanete!" ? :)
- Zas tak nee
- Pouštim sednout, ale zase mi vadí, když jedu v půl sedmý do školy a autobus narvanej důchodcema s nákupními vozejky, to mě někdy tak vytočí, že dělám, že se učim, nevnímám... radši pouštim těhotné, nebo mamči s dětmi.
- jakmile si sednu vystupuji na zastávce kde vystupuji
- Hani: jé, já jsem si myslela, že už to tu bylo, ale byla jsem velmi líná hledat :) Ale domnívám se, že když si to nepamatuju ani já, tak to asi většina z přítomných ani "nezažila" ;)
- Jani: "Nazažila" - to jsi vystihla... Já jsem se jenom prostě musela ozvat, víš jak..
- Oprava: Nezažila
- Důchodci, postižení a pod. platí stejné nebo menší jízdné, než já, nevidím důvod proč by měli mít větší komfort tím že je

Zákon přitažlivosti z pohledu vědy
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2020. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale