Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12451 anket
Vytrženo z diskuze: Jaké z těchto měst je nejlepší( 5. kolo) ? - Anketa 3983

- Tak z těhle měst se nedá napsat nic jinýho než Praha, v ČR bezkonkurenční ( pro mě aby zas někdo nerejpal )Las Vegas, to je snad vtip ? to je vybetonovanej čtverec na poušti, New York je je sice hlavní centrum USA ale je to to samý jako s LV ostrovy a poloostrovy z betonu, jedinej kus velkýho americkýho betonu, kterej beru je Los Angeles, ostatní je tak na podívání a zase rychle do Evropy ... no a Paříž - tu bych ještě vzal ...
- Praha, to je jedno z nejkrásnějších měst, které znám, na špici mám Řím, to je pro mě nejlepší město. Paříž je fajn, ale moje očekávání byla mnohem větší, na Prahu nemá. No a do New Yorku, tam bych se někdy podívat chtěla, takže nemůžu hodnotit.
- I love New York
- Řím je pěknej s tím souhlasím, ale černoši, kteří si na kanál hodní prostěladlo a na něm prodávají hovadiny mi docela vadili, protože byli na každým rohu aspoň 3. No a čistotu ( hlavně metra) nebudu komentovat ... Do NY bych se taky koukl, ale rozhodně na něm není nic pěkného z hlediska krásy jako takové ... chtěl bych se tam podíval z důvodu, že NY je NY a je to prostě centrum , který je mezi 5 nejdůležitějšími městy na světě !

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale