Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12682 anket
Vytrženo z diskuze: Věříte astrologii? - Anketa 4033

- Já tedy ani náhodou!
- Beru to spíš jako hru. Takže v určitém smyslu tomu věřím. Člověk musí věřit hrám, které hraje. Taky vidím rozdíl mezi původní astrologií a těmi komerčními sračkami, co zaplavují média.
- Spíš ano
- Já tedy ne. Vždyť to je obyčejné šarlatánství, nejsou pro to nějaké podklady, nikdo nikdy nevysvětlil, proč by naše osudy měly záležet na tom, kde se zrovna nachází Venuše a kde se nacházela v den našeho narození. Nejsměšnějí a zároveň nejtragičtější je, když lidi uvažují o tom, zda si s určitým člověkem mají začít vztah, podle znamení horoskopu.
- Zik: mluvíš mi z duše. Akorát přemýšlím, jakým přívlastkem to obdařit a skončila jsem někde mezi "hloupé" a "směšné". Mně je teda úplně fuk, čemu kdo věří, nemůžu rozhodně říct, že by mě to nějak iritovalo. Když slyším něco na téma "ona je typický beran", tak si akorát pomyslím své.
- Zik: I nepodložené věci bývají někdy smysluplné, i když člověk by měl zůstat kritický a bdělý. Proč bychom měli věřit jen tomu, co je ověřitelné. To může být zrovnatak slepé. Věštění budoucích osudů se mi ale taky nelíbí, tomu nevěřim. Baví mě spíš ty charaktery.
- Většina těch týdeních horoskopů v časopisech jsou naprostý nesmysly a bláboly... Ale když někde čtu o svým znamením, tak jenom koukám, jak přesně vystihli moje vlastnosti, co mám rád a co ne... Většinou tak na 80% jsem to fakt já.
- Icey: A co seš?
- No já když si přečtu jakékoliv znamení, tak jsem taky asi ze 70 % od všeho.
- Hana: Blíženec, proč se ptáš? :)
- and: To u mě teda neplatí... občas jsem si tak prolít i jiný znamení a skoro vůbec se mi to nepodobalo...
- Do těch charakteristik daj

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2023. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale