Pět nejčastějších lítostí a výčitek na smrtelné posteli

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12282 anket
Vytrženo z diskuze: Souhlasíte aby DANIEL LANDA uvedl své představení v Národním divadle v Brně( projekt- Tajemství Zlatého draka) ? - Anketa 4068

- paní zastupitelka Brázdová by se podle mě měla vzpamatovat ..je zaujatá ..asi chce na sebe upozornit ..nevidím důvod proč by Landa své představení neměl uvést!
- tobě se nelíbí moc florbalu ? tak mě zase moc Landy ... ( nedělám to kvůli zlosti, ale aby sis uvědomil jaký to je :) )
- RealHonza: U tvoji predesle ankety bylo 17 hlasu, z toho jeden (asi tvuj) hlas pro moznost jak je ta stranka uzasna, 5 hlasu pro smazani, a zbytek pro moznost "nelibi se mi a nezajima me to" nebo pro moznost "ani jsem se tam nepodival". To myslim mluvi za vse. Takova anketa je proste o nicem, tak jsem ji smazal.
- nn, tuhle nemyslím, myslím ostatní florbalové ... viz hledat v autorech (přesunuté) "RealHonza"
- a důvod smazání mojí poslední ankety od Admina je myslím jasný - viz pravidla
- Landu tak nějak v dnešní době zná naprostá většinu lidí a sice jsem o týhle kauze neslyšel, ale nejspíš prolítla televizí a novinama... O nějakej florbal se zajímá oproti tomu naprostá hrstka lidí -> Tyhle ankety by tu měly být minimálně... To ať se dávají takovýhle ankety na nějakej web pro florbalisty, ne sem.
- Landa za sebou nemá hezkou minulost a argument, že „byl mladý“, jednoduše neberu, vždyť mu bylo přes dvacet! Ale tu hru ať si klidně uvede, pokud to nebude něco násilného. To už ať zváží příslušné úřady.
- Jsem jednoznačně PRO
- zik : tys nebyl nikdy mladej a nikdy jsi ničeho nelitoval co jsi někdy v minulosti udělal ?? ..Landa dělá kvalitní práci ..hudba atd ..
- Zik: Úplně s tebou souhlasím. Pro mně je tvrzení "byl jsem mladý" výmluva par excellence. Prostě lidi jsou buď blbí, namrzlí nebo cokoliv jinýho, ale to neso

Zákon přitažlivosti z pohledu vědy
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2020. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale