Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12835 anket
Vytrženo z diskuze: Myslíte si, že je rozumné, když si muž na stará kolena ( 50+) pořídí dítě? - Anketa 4076

- Pro mě chybí odpověď ve stylu "to je tak individuální otázka, že se obecně nedokážu ztotožnit ani s jednou odpovědí":) Tedy něco jako "nevím":)) 50 pro chlapa není nějaký strašný věk, tak proč by nemohl mít dítě, ale je-li to rozumné, to nevím.
- no, 50 je dost, vždyť se otec ani nemusí dožít maturity svého dítěte. a k odpovědím, že by měl být finančně zajištění můžu říct jen tolik, že by měl být aspoň trochu finančně zajištěný každý, kdo si chce pořídit dítě.
- Odpověď nevím,je pro ty co nemají názor. Mít dítě,není o penězích...,mluvím z vlastní zkušenosti. Dnes je móda mít drahou dovolenou,pořizovat hmotné statky a na děti srát
- Jenže já fakt nevím. Názor samozřejmě nemám, názor bych měla u konkrétních mužů. Jo kdyby hranice byla třeba 70+, tak už mi to třeba tak "rozumné" nepřijde, ale u 50 prooooooooostě nevim:)
- Úplně přesně jako andulinka. Věk je údaj, z něhož samotného nelze vyvodit žádný závěr. Je to individuální.
- Spíš ne. U ženský okolo 50 bychom všichni řekli jasné ne, tak trochu spravedlnosti :-D Ne, dělám si trochu legraci. Není to vhodný zkrátka proto, že je moc starej na otce pro nemluvně.

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale