Co dělám? Na čem, nebo kde pracuji?

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12325 anket
Vytrženo z diskuze: Toto je podle Hospodářských novin 10 nej měst pro život v ČR. Kdyby jste si měly vybrat jedno, kde by jste chtěli žít? - Anketa 4106

- Je to jen hypoteticky. Za předpokladu,že by jste se museli odstěhovat z vašeho města. Pokud je v anketě uvedené vaše město,tak klidně na něj klikněte. Celý žebříček naleznete na: www.ceskenoviny.cz/cestovani/aktualitycr/inde x_view.php?id=291748
- Zlín,protože ho mám nejblíž,ale líbila by se mi i Opava,či Liberec
- "V Českých Budějovicích by chtěl žít každý."
- liberec ponvac je nejbliz
- kladno???? LOL
- Praha bydlím v ní a vyhovuje mi
- praha je moc velka, nemam rad ten pocit, kdy nevite, kde je konec mesta. je to takovy klaustrofobicky. idealni je mesto kolem 100k. nebejt ty spalovny, tak je liberec idealni. zlin je taky pekny mesto, ale je to na druhym konci republiky.
- Anonym 3: Kromě mě, teda. ;)
- Kdybych se musela odstěhovat z města, kde bydlím (Brno), tak jednoznačně Praha. Ideálně Trója nebo Ořechovka:) Co můžu posoudit, tak na bydlení je rozhodně příjemnější Brno, ale v Praze jsem si navykla na nepoměrně větší kulturní možnosti, Brno je na mě moc "maloměšťácké", ale žije se tu klidněji a pohodlněji. Když jsem v Praze, stýská se mi po Brně, když jsem v Brně, stýská se mi po Praze, ale ve výsledku vítězí Brno. Do žádného jiného města bych nechtěla... maximálně teda Řím nebo nějaká anglická vesnička:)
- Tam kde bydlím - Praha... jinde bych si zvykala těžko
- V Hradci Králové. Praha se mi poslední dobou příčí. Je tam vysoká kriminalita, velké množství lidí na malé ploše, turistický kýč a znečištění.
- baf
- určirě v Plzni
- v ceskych budejovicich by chtel zit kazdy!
- andulinka: jo v Troji se zije dobre

Zákon přitažlivosti z pohledu vědy
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2021. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale