Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12557 anket
Vytrženo z diskuze: Které ankety vám přijdou nejpitomější? - Anketa 4365

- O oblečení
- o spisovatelích, divadelních hercích a podobných zmetcích o kterých se musím zbytečně učit v literatuře a v běžném životě mi budou k ničemu
- jednoznačně o počítačových hrách :-// a fotbale :-//
- jsem psala já :-)
- Realhonza: není pravda, že je to k ničemu, nejseš za blbce, když je někde ve společnosti řeč o literatuře. kromě toho tě to možná donutí si něco přečíst ;)
- 5. Anonym: presne tak
- tyhle ankety,člověk by neřek ale je jich tu nějak moc
- obecně asi tak všechny,který začínaj slovem: "který(-é;-á;a tak podobně)
- Žádná anketa na sebehloupější téma nemusí být pitomá, pokud je pečlivě a přemýšlivě zpracovaná, není opakovaná v nezměněném znění a má jasný cíl. Třeba tato mi přišla jako vzor té pitomé. Na první pohled.
- 5.: to je ale nesmysl, je to jako kdyby se všichni museli učit povinně hrát fotbal, pak bys nebyl za dřevo kdybys někde s kamarády hrál a donutilo by tě to občas si zahrát ... já prostě literaturu, která mi nedá vědomosti ( jako např. encyklopedie a užitečné knihy s radami a tématikou ) nemusím , příběh si raději shlédnu ve filmu ... Ovšem nevidím důvod proč se jí POVINNĚ učit a ještě z ní maturovat, raději by měla být povinná fyzika !
- to v závorce mělo být za příklad literatury, která je k něčemu tedy která je OK ( encyklopedie, návody ... )
- A moje ankety o úkolech mi mažete :-D Nemám rád ty sportovní a o autorech. A potom ještě ty, kde nemůžu odpovědět jinak než dát "toto není dobrá..."
- honza: jednou třeba pochopíš, že ti to něco může dát, nebo tě může ovlivnit:)kromě toho naše výuka literatury na střední probíhala tak, že jsme diskutovali o tématech, který s ní z

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale