Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12655 anket
Vytrženo z diskuze: Co pro Vás znamená, že v Euru vypadli Rusové? - Anketa 4591

- jsem rád, že vypadli ? Daggy: taková malá otázečka: ty jsi Ruska nebo máš nějakou spojitost s Ruskem a nebo ho máš prostě jen ráda ??
- Nejsem Ruska, bohužel. Spojitost s ním nemám, taky bohužel. A jestli ho mám ráda? Přímo ho zbožňuju!! :D
- Euro nesleduju, ale mám obrovskou radost, že vypadli =op... nemusej bejt všude, svý už maj doufám za sebou
- já jim nefandil, ale včera mi posrali ticket
- daggy: To nechápu :) I když odečtu ten komunismus, tak stejně... No, ale respektuju to, proč ne? Pokud se ti teda nezamlouvá i komunismus. Tak či onak, kdybys zažila tady socialismus, tak silně pochybuju, že bys měla Rusko rád ;)
- Iceyman = Komunismus samozřejmě nemám ráda, i když jeho prvotní myšlenka byla vlastně dobrá: "aby se měli všichni dobře". Mno, ale pak se jm to trochu nepovedlo. ;)
- to souhlasím s Iceyem a v tom, že byla první myšlenka dobrá souhlasím s Daggy :-) ale stejně to pěkně pos*ali :-/ a k tomu, když si vezmu dnešní Rusko, tak je to pro mě vcelku zaostalý stát :-O
- Mno, oproti Americe asi jo. Ale já Ameriku nemůžu ani cítit. Američani jsou mi z duše odporní, byť jsou to třeba v nitru milý národ... :)
- já bych řekla, že jsou zaostalí oproti Česku =) jako bohatí asi jsou, ale vyspělí teda rozhodně NE! :O
- Oproti Česku? Mno, tak tím bych si nebyla tak jistá. Mám v Rusku jednu kamarádku a ta mluví o věcech, o kterých jsem v životě neslyšela. Jak elektronika, tak knížky nebo třeba i jídlo. :)
- říkám, jsou bohatí :-D, ale podle toho, co jsem slyšela od učitele, který tam nedávno byl :-/ přijel do nějaké masny, jenže tam nic nebylo, tak potom přivezli jakési prase to tam na místě zabili a jakýsi kus z toho mu

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2023. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale