Stravenky podporují šíření infekcí

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12243 anket
Vytrženo z diskuze: Jakou šanci mají v dnešní době mladí spisovatelé? - Anketa 463

- Myslím,že je to vážně problém.Jednak proto,že význam knih v dnešním světě se hodně snižuje,náklady jsou čím dál menší a na odbyt jdou mnohem více komerčnější svazky než v minulosti.Zájem o tzv.krásnou literaturu takřka zcela opadl.Na mladé spisovatele ale mám specifický názor.K této činnosti se podle mě mladý člověk příliš nehodí(ledaže by to byl opravdu mimořádný talent),je potřeba,aby tito lidé měli zkušenosti ze života,z novinářské praxe,z cestování,byli maximálně sečtělí(stovky knih)apod.,aby mohli být zodpovědní za to,co pak hustí do veřejnosti(aby ji neplnili nesmysly,ale naopak ji alespoň něčím malým obohatili).Podle mě je ideální věk pro začátek tak 35-40let.Takový člověk pak,domnívám se, má větší šanci na vydání knihy.
- a pokud se bude zdát můj příspěvek nějakému anonymu zase delší,než by dokázal přečíst,tak ať jej nečte:))
- Myslim, ze kdo za to stoji - a to nejen kvalitou psani, ale i kvalitou osobnosti - tak se prosadi
- asi tak
- Hm, na tom něco je, ale může existovat třeba nějaký pětadvacetiletý člověk, který umí skvělě vyjadřovat už docela vyzrálé myšlenky. Takovým bych šanci dala.Sama znám několik lidí mezi 20 a 30, kteří jsou na svůj věk velmi daleko a navíc umí výborně psát. Pokud to obohatí jednoho člověka, tak už to nějaký smysl má. Pak je otázka, co autor/ka ankety myslí tou šancí. Podle mě nejde o to se nějak proslavit, ale někoho oslovit, třeba jen několik lidí. Pokud se to někomu podaří, tak už snad dosáhl toho, čeho chtěl...,takže z tohoto úhlu pohledu šanci mají, pokud jsou dobří..
- Dík za vyjádření k mé anketě. Mám s tímhle totiž vlastní zkušenosti. Pokouším se psát krásnou literaturu a ješte mi nebylo ani dvacet. Na moj

Zákon přitažlivosti z pohledu vědy
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2020. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale