Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12653 anket
Vytrženo z diskuze: Anketa pro kuráky: Znate elektronicke cigarety? Pokud ano koupili byste si je? - Anketa 4680

- Zní to zajímavě, ale... Nevím, no. Je to jako kdyby ste měli pít pivo tím, že budete sát něco neviditelnýho z nějakýho otvoru... Prostě mě to neláká :)
- ja videla video a neni to niditelny, je to skutecnej kour jen je cistej jen s nikotinem, bez vsech tech hnusu ze spalovani
- mia: jo? :) No, uvidíme, jak se to uchytí :)) Sám nějak "pokrokovej" nejsem :) že bych se hnal za každou novinkou :)
- Je to jen vodni para bez zapachu, bez typickyho "simrani v krku" atd, proste jen obohacena nikotinem, takze opravdovyho kuraka to v zadnym pripade nemuze uspokojit. Navic je to dost predrazenej cinskej smejd, kterej zachvili prestane fungovat. Proste jen nejakej vychcanek dostal napad jak se napakovat na duverivych lidech, hledajicich pomoc od koureni, nic vic, nic min.
- souhlas se Vtipálkem, kdo nechce kouřit přestane ! např. můj strejda byl docela silnej kuřák a cca v 50 měl mozkovou příhodu ( nebo něco podobnýho ) a doktoři mu řekli, že když bude kouřit je strašně velká pravděpodobnost, že se mu to za chvíli stane zas, tak ze dne na den přestal a je klid ... Proto si myslím, že když někdo má vůli tak to dokáže, cigarety nejsou droga silná jak heroin, proto stačí silná vůle !
- no ja mam prave pocit, ze to neni pro ty co chtej prestat kourit, ale naopak pro ty co prestat nechtej. ono jim to umoznuje kourit dal a neotravovat tim ostatni a vlastne ani sebe tim smradem. Navic se to muze kourit i tam kde je normalni koureni zakazany takze je to pro ne velka vyhoda.
- Já na elektronický cigára kašlu. Slyšela sem, že je to drahý a stejně to nepomáhá

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2023. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale