Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12557 anket
Vytrženo z diskuze: Který stát z těchto máte nejmíň rádi? - Anketa 5033

- USA a Čína. Doufám, že nikdo nebude hlasovat pro Rusko! :D
- USA a, promin Daggu, Rusko :)
- Rusko, pak Čína... Ten velký protiamerikanismus je slušně trapnej. Daggy: Jasně, že budu hlasovat pro baštu komunismu.
- To není protiamerikanismus, ale čirá vlastní zkušenost. A mimochodem, Amíci jsou pouze nažehlení/vystřízlivělí Rusové, takže se moc nesměj koumáku.
- ach jo, daggy je zase uplne mimo
- daggy: Vlastní zkušenost? :o Američané jsou co..? :D :D :D Tak to srovnání dost kulhá :))))
- bohužel,Daggy,taky Rusko
- no tak srovnavat americany a rusy je nesmysl z jakyhokoliv pohledu. americani nejsou poznamenani 80 roky socialismu a neni to ani jednolity narod, zadna "americka krev" neexistuje. rusove jsou sice taky vic narodu, ale pribuznych. k ankete - cina a rusko
- Behehééé, vy vrazi!! Né, dobře, celkem vás chápu, jste jak mý rodiče. Jenom já jsem tady uvedomělá. :D ICEYMAN - ty to přirovnání neznáš? :D 8. - Nesouhlasím. Rusové JSOU stejní jako američani. Autoritativní, arogantní. Akorát jedni jsou momentálně v módě a ti druzí jsou v módě jenom u mě.
- haha, americane ze jsou v mode? evropa je silne antiamerikanisticka.
- daggy: "v módě" byli nějak hodně u nás v ČR v době socialismu, když Rusko muselo bejt "v módě"... Z pochopitelných důvodů. Že jsou obě velmoce a maj velký území je asi tak všechno, co maj společnýho. Stačí se podívat jen trošililinku do hloubky a najdeš něco úplně jinýho. Už jen to, že v Americe jsou silně doprava a v Rusku silně doleva... Jo a teď je "v módě" nadávat na Ameriku (ne že bych jí obhajoval, ale s hnusy jako Rusko a Čína se to prostě nedá srovnávat)...

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale