Co dělám? Na čem, nebo kde pracuji?

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12323 anket
Vytrženo z diskuze: Co si myslíte o budoucnosti Země. ? - Anketa 505

- fakt netušim...
- Dobrá anketa.......taková intelektuálská.....Myslim si,že se toho nedožiju a tim pádem mi to je upřípně řečeno u prdele.......(já vim,že by nemělo,ale prostě je to tak.)
- Kacenka:Tady bych s tebou možná trochu polemizoval.Já si nemyslím,že lidstvo může za tsunami,zemětřesení apod.To jsou věci,které se tady na této planetě dějí odjakživa.
- A jinak anketa je to výborná!Já myslím,že se budoucnost bude odvíjet podobně,jak to zveřejnil vloni na jaře časopis 21.století.Za pár set let přijde doba ledová,drtivá většina lidí vymře,pár jedinců se zachrání a postupně se civilizace zase rozroste.K vymření lidstva bude docházet postupně,jak bude sílit žár slunce,které nakonec vybouchne a rozpadne se.Život postupně vymizí,i jednobuněčné organismy atd.ale to je otázka x-milionů let...
- Simvas , vy ste pesimisti . Bude to krasa , lidstvo dospjeje k dokonalosti ! az se neco posere premisti se civilizace zase vo par svetelnejch let dal a bude vsechno f pohode. Naucime se zit f simbioze s ciganama i amikama i mimozemstana. Graffiti se zlegalizuje , ganja se zlegalizuje , ze me bude tim padem narodni hrdina coz znamena ze kdyz to bude zhave udelam vse dle hry fallout - misto kesshu budou vicka vod lahvi , junktown , hub , necropolis city , kazda domactnost bude vlastnit minimalne dva raketoplany s klimatizaci , metaliste vimrou , komunisti taky dyt uz jich moc nezbejva , kazdey bude bacovat sam sobe , v dobe kdy lidem sroste pusa protoze se budou vsichni dorozumivat pres to zasrany ICQ , jen vezmete ruku , prilozte ji na celo , kouknete do dalky kaslete na predsudky a zijte pritomnosti !
- Výborná anketa a výborný příspěvek Yerryla... jsem se fakt

Zákon přitažlivosti z pohledu vědy
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2021. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale