Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12557 anket
Vytrženo z diskuze: Jak často chodíte do kina? - Anketa 5056

- Jednou za půl roku
- asi tak..jak kdy,pokud davaj neco dobryho/jako treba hvezdnej prach-na tom sem byla dokonce dvakrat:D/tak chodim treba i nekolikrat do mesice..ted se chystam na bathory,ale asi to nestihnu,a na maj..
- tak jednou za mesiic libil se mi ted indiana jones a Walle
- Já jdu do kina jen na to co mě opravdu zajímá, to je stěží 1x do roka. Jinak filmy miluju, ale 150,- je pro mě moc. Za 300,- mám filmů víc než dost z netu a pokud studia nadávají na pirátství - než u nás zprovoznili multiplex, lístek stál od 65 do 85Kč a najednou byl za 139,- a lidi tam začali chodit, ostatní kina krachla. Já si koupil velkou obrazovku, domácí kino, stahuju ,,ilegálně´´ ale jsem spokojen. A že to ničí filmový průmysl? Pak honorář pro nového spidermana 50mil dolarů + podíl na zisku, kdo si za to může?!?!?
- do kina chodím jenom na Harryho Pottera :-P :-D a teď jsem si nenechala ujít ani Bathory..mooc se mi to líbilo, doporučuju ;-)
- Naposledy jsem byla v prosinci na Gymplu... chodím jednou za rok - za dva
- Kdyz je nejaka mega Premiera, nebo kdyz jdeme ze skolou :D
- Se školou to nepočítám teda... to chodíme většinou o přímačkách
- tss,se mate:D nas ve skole vzali jednou..pred vanocema mam dojem..ale zase na faunuv labyrint,tak aspon neco:D
- 9: no to máš štěstí že je váš ředitel tak osvícenej. Já byl se školou na základce na Titaniku (to bylo v devítce fakt něco) a jinak nás přived na (,,něco jako Danston´´)sám v hotelu - komedie o orangutanovi... na střední jsme chodili do kina jen na přednášky o sexu, drogách a kouření. Jo a ten Titanik, byl víc než půl roku po premiéře a já ho viděl už předtím 2x no bezva.
- ja driv chodila do ki

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale