Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12682 anket
Vytrženo z diskuze: Byli jste někdy na zahraničním zájezdu, kde jste byli ubytováni u tamějších rodin? - Anketa 5238

- Docela dostkrát a většinou to bylo fajn.
- jo, první čtyři dny to bylo super, pak jsme se přesunuli do Londýna, kde jsme chytli skotskou vdovu, co měla celý dům laděný do růžové a hnědé, měla pokojíček pro kočku a všude plakáty herců z Harryho Pottera s autogramy všech těch herců plus modely všech britských aut a k tomu všemu nesnášela kluky a měla celý byt od cigaret..kouřila nepřetržitě, takže docela voprus, ale tak na ten jeden den se to ještě dalo xD
- Ano, byla jsem u jedné báby v Anglii. Bylo to hrozný, ani neznala moje jméno, hnusně vyřila (POLOTOVARY!!) a celkově byla divná. Pracovala pro nějakou pofiderní charitu a nějakou sektu a tak podobně, v kuchyni se jí válely pytle od brambor. PS.: Doufám, že jsem vás nijak neodradila od pobytu v Anglii.....
- Daggy - no já se přiznám, že mi to jednou stačilo, přířště jdu vyzkoušet Francii =P
- Smoula = Ve Francii jsem byla taky, ale naštěstí ne v rodině, ale v kempu. Ach, jak ráda na to vzpomínám (teda až na to zlomené koště samozřejmě...).
- Byla jsem v Anglii, v mini-domečku jsme tam byli 3 Češky, angličtí rodiče se čtyřmi dětmi, babička a kočka :D koupelna a záchod v jedné místnosti :o) ale jako lidi byli fajn!
- daggy - jaké koště? =O :-D
- smoula = Ále, to je dlouhá historie. Prostě jsme zlomili koště, když jsme se snažili nahodit pojistky v karavanu. Ty pojistky vypadly proto, že Kaktus myl nádobí a Planeta vytírala podlahu a převrátila u toho stůl. Chápeš? :)
- daggy - bez problémů jsem to pochopila ;) =P
- Nebyl :)

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2023. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale