Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12655 anket
Vytrženo z diskuze: Co je dnes víc mimo? - Anketa 5281

- kazeta...tože z vinylů míchám hudbu :D
- 1. jimmys3: a co hrajes? ja teda hudbu nemicham ale nikdy sem ji nekoupil jinak nez na desce - jako darek pro kamose co to delaj, desky nejsou mimo vubec, setkavam se s nima porad
- Ani jedno. Gramofonový deska je taková originální, v dnešní ujeté době CD. A kazety jsou podle mě pořád ÚPLNĚ NORMÁLNÍ, sama jich mám kupu doma.
- obojí
- Gramofonová deska je mnohem praktičtější, člověk si může zvolit, kde chce poslouchat. Pár kazet ještě máme, třeba Spirituál kvintet - a to neustále přetáčení je strašně únavné. Desky jenom mají nevýhodu, že je nelze poslouchat na dovolené, přehrávač kazet si člověk do kufru dát může.
- for daggy:v dnesni dobe CD?? to zijes par zpatky, ne?
- Elpíčko si s sebou nese kouzlo hudby, specifickou atmosféru. Kazety moc rád nemám, ale raději než cd. Pokud se neustále vyrábějí jiné nosiče, nejde o nic jiného než o snahu vytáhnout z lidí peníze. Mimo jsou lidé, kteří na tento diktát přistupují.
- LP mají něco do sebe, jednou bych si chtěl zařídit nějakou sbírku vybrané hudby na nich. Ale v dnešní době je to už vcelku přepich. Kazety nemám rád vůbec.

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2023. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale