Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12557 anket
Vytrženo z diskuze: Sami na sebe působíte jako ( po pravdě, prosím) . . . ? - Anketa 5355

- Z těhke možostí nevim
- vsechno je napsany moc extremne, sem mirnejsi smes prvniho az ctvrtyho
- to první ;)
- Sem ztacenec :(
- teda ztracenec
- blbě jsem si to přečetla, tudíž blbě hlasovala..4. možnost by pasovala na téměř všechny moje bývalé spolužáky :( ..jak já jsem je neměla ráda..
- smoula - Ani nevíš, jak já nesnáším svoje minulé spolužáky. Jenom jedna holka tam byla fajn, jinak celý zbytek je BLÉÉÉÉ!! :)
- já je mam ještě pořád horor!!
- já už bych se do staré třídy taky nevrátila, ted máme bezva kolektiv;)
- Daggy - to věřím, u nás ale bylo naštěstí normálních trochu víc lidí ..počítám..asi 5 a děkuju za ně, na téhle škole už začínám poznávat, že je to téměř stejné :-( oni se snad normální lidi nenajdou :( ale pořád tu bude víc normálních lidí než na základce..fuj základský kolektive :-/
- Jinak ale do diskuze to rozepisovat nebudu ...
- dokonce jsem si teď vzpomněla, že k nám chodila jedna vymatlanice, která odsuzovala všechny, co nikdy nezkusili nějakou drogu, do 16 se s nikým nevyspali a cigarety jim nevoněli..
- Smoula = Tak to je slabší odvar proti tomu, co bylo u mě na základce. Nemůžu to tady ale napsat, protože by to bylo pobuřování okolních obyvatel... x)
- Ty jo, lidi, já úplně čumim! Co ste to měli na školách za blbce? Já teda na základce taky nic moc, ale na střední byli super lidi. Pár magorů se samozřejmě našlo, ale to je všude. Rozhodně si nemůžu stěžovat
- dobryden - no na střední máme taky lepší kolektiv, ale že by byl super říct nemůžu...u mě bude lepší, když na ten kolektiv na základce vzpomínat nebudu..

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale