Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12380 anket
Vytrženo z diskuze: V autobuse, nebo někde jinde, uvidíte člověka, kterému vypadne z kapsy peněženka. Co uděláte? - Anketa 539

- Mně byl vrácen 2krát mobil.Všem poctivcům DÍKY !
- Dobrá anketa,jako vždy.Já jednou našla hodně peněz v obálce, na které bylo jméno a vrátila jsem ji.To mi bylo 8 let.Naopak nedávno jsem nechala v restauraci peněženku, kterou jsem už nikdy neviděla.Ale zasloužila jsem si to - jednou jsem totiž ani já nevrátila peníze, které jsem našla.Část jsem dala na charitu a část si nechala.A to mi bylo už 19.poslala jsem jen zbytek doklady a dopis, co s těmi penězi udělám. Nebylo to dobré.
- skvělá anketa, Jinak určitě bych toho člověka upozornila, kdybych si tu púeněženku vzala, trápilo by mě svědomí...
- Většinou se mi i malá nepoctivost nevyplatí.Dostanu vždy přes kokos.Třeba ztratím něco drahýho.Kdyby to tak fungovalo u každýho.
- Ano! Jsme poctivý národ! Beru jako samozřejmost, že bych dotyčného měla upozornit ať už na cokoliv.
- sem svině asi bych jí opatrně vzal, ale pak by mě to bylo zas líto je to těžký se rozhodnout nevim jak bych zareagoval mno podle toho gde by to bylo:D
- Okamžitě ho upozorním na ztrátu peněženky, taky jsem to už udělala a ten dotyčný dokonce už i odešel, viděla jsem tam ležet peněženku, koukla se dovnitř a tam byla fotka, tak si řikám, ksakru, blbec, dyť ten před chvílí odešel...no a tk jsem ho doběhla.
- Kámošce mobil a ani jsem za to nic nedostala, jenom "děkuju", aspoň mám ale čistý svědomí, že jsem udělala něco správně :0)
- já bych jí asi vrátila, stejně bych si těch peněz neužila, svědomí by mě uhryzalo....
- Asi tak........
- tourniquet: děkuji ti je málo??? To bys zato hned chtěla koupit barák? Nechápu tě...to člověka upozorníš jenom proto, aby ti něco dal?
- Anonym (potažmo tourniquet):Mě to taky z

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2021. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale