Zákon přitažlivosti z pohledu vědy

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12165 anket
Vytrženo z diskuze: Jaký je tvůj názor na Jiřího Kajínka? - Anketa 564

- Dokonce jsem mu i fandila, protože mi přišla vtipná možnost, že se prokáže jeho nevina - úplně vidim ten mediální skandál. Ale jinak je to samozřejmě vrahoun a k těm nijak vřelý vztah nemám.
- Tohle nedokážu posoudit.Celá záležitost je dost komplikovaná,je tam zapleteno tolik lidí a ty by myslím,měli bručet taky.Doufám,že vrah je,jinak by to bylo šílený.
- nedokážu to posoudit ale jinak je mi ukradenej....
- Já fakt nevím. Je mi docela sympatický a vůbec netušim proč.Nevím, jestli je nebo není vrah... Prostě na tohle si radši ani názor netvořim.
- Jo, já radši taky ne...nemám na to ani dostatek informací...spíš by mě zajímalo, proč Eniovi vytanul na mysl zrovna Kájínek...přitom bych se vůbec nedivila, kdyby se podobná anketa týkala třeba Straky
- Myslím,že téma Kajínek bylo otřesně dlouho propíráno v médiích,i nebulvárních(i které to dnes jsou,že...).Tak mě napadlo,že tady ještě žádná podobná anketa nebyla.Já jsem jeho zatvrzelý odpůrce.Jo a jméno Straka znám jenom v souvislosti s hokejem, jinak ne:-)
- No, alespoň mám pocit, že se jmenuje Straka-spartakiádní vrah, který v šestnácti letech znásilnil a zabil mám takový pocit šest žen a nyní byl propuštěn na svobodu-vlastně, z psychiatrické léčebny, hodně se diskutovalo, zda je nebezpečný a zda by neměl být až do smrti někde zavřený
- Jo, jo, to jsem asi slyšela, akorát to jméno jsem zapomněla... tak tenhle hoch mi připadá rozhodně nebezpečnější než Kajínek.
- No, mně taky, teda nevim nevim co bych dělala potkat ho v tramvaji...asi bych zavolala mobilem tatínkovi ať pro mě přijde na zastávku:-)
- Ale já nevim jak vypadá 8-/
- Mno, je mu asi 35, krátký tmavý vlasy, štíhlá postava, n

Zákon přitažlivosti z pohledu vědy
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2020. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale