Co dělám? Na čem, nebo kde pracuji?

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12299 anket
Vytrženo z diskuze: Sledujete československé filmy a seriály ( natočené do roku 1992) ? - Anketa 5649

- tak..nevim. filmy nektery jo,ale malokdy. serialy ne.
- NE!
- jj něco je ussuper
- Určitě, vznikala lepší tvorba než dnes, sice to bylo i kvantitou díky podpoře od státu (o které si dnes tvůrci mohou nechat jen zdát, ve které se ta šmíra lépe ztratila než dnes, ale co se týče seriálů - žijeme úplně jinde. Filmy se snaží - a do posledních pár let si filmy drželi určitý standart - dnes je půlka na vyhození, druhá je s lékem na žaludek koukatelná a pokud se objeví za rok jeden až dva kvalitní filmy co jdou do kin, je to úspěch. Bohužel dnešní seriály stojí bez servítek za hovno. To co se produkovalo před revolucí (pochopitelně ne úplně vše) a co vidíme v tv nyní je jako srovnávat mercedes s trabantem - odvezou vás oba, ale v mercedesu se vám neudělá blbě!
- Nevim,co kdy bylo natočený takhle z hlavy...
- některé staré filmy se mi líbí, seriály ne
- ne
- Kristián je klasika, prvorepubliková idylka. A mám rád i jiné. Třeba s Vlastou Burianem, ale i některé natočené za socialismu. Abych byl upřímný, většinou ale sleduji americké, někdy jiné zahraniční filmy. Nás je 10 000 000 a tři okupace během 100 let ztížily českým a slovenským filmařům práci. Američanů je 300 000 000 a vždy žili v alespoň relativní svobodě.
- Občas sleduju CS Film,to je na to speciální stanice.
- Vesničko má středisková, Postřižiny, Slavnosti Sněženek...předokupační třeba Světáci...a spousty meziválečných filmů, to jsou prostě klasiky, na které nedám dopustit....a ze seriálů třeba Chalupáři...to je kvalita...samozřejmě je i spousty špatných filmů a seriálů (teď jsou ale mnohem horší), třeba takovej Discopříběh.

Zákon přitažlivosti z pohledu vědy
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2020. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale