Zákon přitažlivosti z pohledu vědy

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12269 anket
Vytrženo z diskuze: Ve které době byste chtěli žít? - Anketa 571

- Líbí se mi teď,...možná by se mi líbilo víc někdy v budoucnosti, ale nikdo neví, co se bude dít, takž e radši teď:-)
- Super anketa!!!
- Na každý době se mi něco líbí, chtělo by to nějakej mix. Třeba nechat tuhle dobu, ale přesunout sem éru Beatles a hippiesáky nebo tak něco.)
- Bebe: No jasně, Beatles! A nebo Queen. Myslím, že tahle doba je jinak fajn tak jak je...
- O podobné anketě jsem uvažoval,je velmi dobrá.Osobně se přikláním k názoru,že naše minulost je podstatně zajímavější než budoucnost.Možná také proto,že si myslíme,že už ji známe,přitom všechna ověřená vědecká fakta jsou pouze zoficializovanými hypotézami.Kdo četl knihy od von Danikena,asi ví,o čem mluvím.Skutečně by mě zajímalo kdo a jak postavil v Egyptě pyramidy,proč kvalita těchto staveb nešla postupem věku nahoru,ale dolů.Kdo postavil Stonehenge,jak a kde se vzala zdejší prapodivná energie.Jak je možné,že desítky starých evropských kultovních míst leží v neuvěřitelně přesných geometrických obrazcích a přímkách...záhad mnoho.Proto bych se vydal o takových 6-10 tisíc let zpět.
- Já jsem bohužel příliš hloupá a nevzdělaná na to, abych zvážila všechny aspekty nějaké doby a na základě toho se rozhodla. Jinak bych uvažovala, kdybych byla muž.Ale ženy to v minulosti málokde měli lehké.Vadilo by mi, že nemám volební právo, že bych se koupala jednou za měsíc, že by neexistovaly vložky a tampóny, že by mě za nevěru mohli ukamenovat atd. Ale například v tom starověkém Egyptě jsme to tak špatné neměly... a na staré Krétě už vůbec ne... Ale přesto nakonec.. asi v dnešní době a to proto, že věřím tomu, že když už jsem se tu narodila, nějaký smysl to má. Napadá mě toho teď strašně moc,ale to už

Zákon přitažlivosti z pohledu vědy
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2020. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale