Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12558 anket
Vytrženo z diskuze: Zvládnete určit, která ze všech Vašich životních vzpomínek je NEJSTARŠÍ a datovat ji? - Anketa 5785

- přibližně jí zařadím
- zajímavá anketa..pamatuju si přesně na sen, který se mi zdál, když mi byly tři roky..před tímhle snem si ale taky něco pamatuju, to už ovšem nedokážu zařadit, jsou to takové matné vzpomínky
- Pamatuju si, když mi byly tak tři, možná spíš necelý tři, na pískoviště a lavičku na zahradě u baráku =) pak jsme se odstěhovali (když mi byly přesně tři)
- Konkrétní nejstarší mám taky asi z třetího roku života. Tehdy jsem se styděla, že si ještě neumím sama zavázat kličku na čepici a čekám, až mi to udělá máma, zatímco moje kamarádka to už uměla a máma mi to dala dost najevo. A pak si taky pamatuju na stěhování a na poslední loučení s dětmi ve školce, to mi byly už čtyři. Mám v paměti i starší věci, ale už ne tak zřetelné.
- ne
- 2 roki jsem mel cerny kasel hnus vzpominka
- pletou se mi predstavi toho co mi vypraveli rodice s mejma vlastnima vzpominkama takze fakt nevim
- Mám takovou předtavu, jak nás v jeslích když sme šli ven převlíkali do stejnýho oblečení. A seděli sme u toho na zemi. A to mě přišlo nevhodné :-) Ale spíš myslím, že už to není ta vzpomínka sama o sobě, ale že jsem si na to párkát během života vzpomněl a teď vzpomínám ne na tu skutečnost, ale už jen na ty vzpomínky, jeftli mi rozumíte. Mimochodem, to je anketa!
- taky sem zirala na ty odpovedi a bylo mi jasny,ze to bude od nejakyho starousedlika :) . po dlouhy dobe hoodne vyvedena anketka. ja nevim,ale vybavuju si vzpominky ze skolky,tak ruzne.
- nevim, nechce se mi přemejšlet... Možná ta, když sme jeli se školkou do bazénu :)
- pamatuju si kdy sem se narodil.......:-p
- mám vzpomínky od půl roku života
- ve 3 letech v parku

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale