Zákon přitažlivosti z pohledu vědy

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12262 anket
Vytrženo z diskuze: Odradí vás, když se kolem něčeho ( kniha/ film. . ) strhne davové šílenství? - Anketa 588

- Pokemon for-ever :oD
- Dobrá anketa!
- Super anketa:-)
- Dík:)
- Skvělá anketa! Odradí mě to, jsem pak proti tomu zaujatá. Ale když to pak třeba vidím/čtu a líbí se mi to, tak postoj změním, ale že bych se přidala do davového šílenství to ne. Popravdě, takový lidi nechápu.
- Dobrá anketa....
- Nesnášim davový šílenství, většině těch lidí po tom šílí jenom kvůli tomu jak to vypadá/jak je to slavný/etc. a vůbec to pro mě nemá žádnou skutečně duševní hodnotu. Ale zase kvůli tomu odvrhovat věci, co jsou jinak fajn, to ne. Udělám si na to vlastní názor a lidma se moc neřídim.
- já jsem zvědavá na to, co ostatní lidi bere, takže si na to chci udělat názor, tudíž si to přečtu/podívám se na to. Spíš než davové šílenství nesnášim lidi, kteří když mě vidí něco dělat mě automaticky hází do stejného pytle jako ostatní lidi, co to dělají.
- Já nemám skoro nic proti většině těch věcí (až na výjimky), většinou jsou docela podařené (hodně podařený je třeba film PP), spíš mi vadí, že převážná část těch davovejch šílenců se o to zajímá strašně povrchně, láká je jen to, jak je to slavný a cool to mít rád... Tak se přidají do davu. Chudáci potom ti, pro které to má nějakou hlubší hodnotu, jak říkala zuzi, jsou hozeni do jednoho pytle. Už se mi to párkrát stalo.
- Mě se to taky několikrát stalo a proto se taky snažim neodsuzovat lidi podle prvního dojmu...stejně pak zjistim, že jsou úplně jiný
- to záleží,co to je

Zákon přitažlivosti z pohledu vědy
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2020. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale