Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12331 anket
Vytrženo z diskuze: Jaká je vaše reakce, pokud kolem Vás projdou 2 gayové vedoucí se za ruku? - Anketa 6112

- jsem to jednou s kamošem viděl a jsme chcípaly smíchy :D
- hnus nechutny
- killer99: Kolik ti je?? Já si nevšímám lidí na ulici nějak přes míru, ale je fakt, že na dva gaye bych koukla, protože to tu moc není, je to nezvyklý...ale je to každopádně jejich věc, že se voděj za ruku. Mě to určitě neva. Mnohem víc mi vaděj lidi, který se někde "ošmatávaj" tak zuřivě, že kolem nich až nejde projít (třeba na chodbě ve škole).
- starej se o sebe!!
- killer99:Já to nmám rád,když jdu s přítelem po ulici kolem pasu se vedem,a někteří nás chcou zbít a někteří se smějou-ach kam to spěje,my jsme taky lidi!!!!!Né žádný prasata!!
- sundisek5: souhlasím s tebou, tohle chování některých lidí je úplně ubohý. Oni to totiž nikdy nepochopí, že se dokáží milovat i lidé se stejným pohlavím, důležitý je co k sobě cítí a ne to, jestli jsou stejnýho nebo rozdílného pohlaví.
- Ja proti nim nic nemam. Malé děcka se jim smějou.. ale snad z toho vyrostou... Je každého věc jakého partnera si k sobě najde.
- Na tom přece nic neni.A ty co to nepochopí sou idioti
- souhlasím se sundiskem5 a flacarou. je to úplně normální, každý 25. člověk je homosexuál (já taky, asi 4%), a homosexuálové za to nemůžou tak proč jim za to nadávat?

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2021. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale