Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12557 anket
Vytrženo z diskuze: Sedíte v MHD- prostř. , vedle si stoupnou 2důchodci a začnou pomlouvat dnešní generaci. Co uděláte? - Anketa 652

- Good anketa :-)
- důchodci mě štvou, ale něco jim v MHD vysvětlovat se mi nechce... :-)
- Já je bežně pouštim. Ale kdyby to bylo takhle, tak je na just nepustim, jestli mi chtěj něco říct, ať to řeknou mně a ne nahlas někomu vedle, abych to jako slyšela.To si fakt můžou vys**t oko.
- Jo a ještě chválím anketu.
- Asi bych na ně nezačla hystericky křičet, na to nejsem dost extrovertní a nestojí mi to za to. Spíš zamumlám něco o tom, ať se neposerou, vždyť je pouštim. A nebo si vystačim s výmluvnejma xichtama. A jinak, fajn anketa.
- Pokud si slušně řeknou o místo, tak bych je pustil, ale pokud by začali mlít něco o tom jaká jsme generace a pod. tak bych seděl dál a ignoroval je...Naštěstí MHD nejezdim...:-)
- I když teď jsem pár dní jezdil tramvají a sednout sem si musel, bo mě po brigádě bolely nohy. Takže nějaký pouštění by nepřipadalo v úvahu...To by na tom museli bejt ještě hůř než já...
- Tak to překousnu a napíšu to znova:-)....(se mi to vymazalo) Hani- vys**t Voko zní přece daleko líp....nesnášim, ty důchodce co si mezi sebou tak rádoby nápadně povídaj:"Nojo, slečna se nemůže zvednout."(hnusně intrikářský) To je daleko lepší, když řeknou: "Hele, děvče, koukej vstávat, jo, já už jsem starej!" (na rovinu) Jinak k hnusně intrikářskýmu způsobu je dobrá absolutní ignorace, a nebo vstát a říct něco trefnýho (teď mě zrovna nic nenapadá.:-)) (Jinak POCHOPITELNĚ:-D vstávám vždycky automaticky, když vejde do mhd někdo starý, pokud jsem si jistá, že bych ho tím neurazila.:-))
- Vlastně, mně se to právě moc nestává, páč je vzorně pouštím:-))
- ¨lol hana :DDD jinak dobra anketa
- supr anketa. asi bych se na ně vysral a nepustil bych je

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale