Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12371 anket
Vytrženo z diskuze: Máte rádi O- Zony? - Anketa 657

- ale fuj..
- O-zone mám ráda.Ale moc toho nestihli.Jenom pár písniček a 3 videoklipy.Je škoda že se rozpadli.Byla to dobrá parta.Ale koukám že 50% je nesnáší.Tož to je teda nářez
- já vim ,že je většina nesnáší-že je to levná boybandová kapelka,ale i tak se mi pár písniček líbí-a to nejvíc teď ta poslední:)
- Cože, rozpadli se???!!!! Huráááá, nemáte někdo šampaňský?? to je pro mě dobrá zpráva, aspoň mě nebudou už otravovat moc v rádiu. Ještě by mohl skončit ten Diesl nebo Denzl, nebo jak se mu nadává a i ten jeho hit blit, PANPRDDAP nebo jak to je :-)))
- jo tak ten "páprda" by teda skončit moh!!!
- podle me sou proste teply a zpivaj hrozne
- Oni už skončili? To ani nevím :-)Jejich první písnička se mi docela líbila, ale pak mi začala lízt na nervy. když jsem slyšela jejich druhý song, který byl na jedno brdo , přestali se mi líbit úplně.
- Jinak - neznám je.
- Já nevím,oba ty dva velké hitíky,co měli,jsem slyšet strašně mockrát a je to vynikající taneční muzika.Je nesmírná škoda,že se rozpadli,byli sympatičtí...
- Souhlasím s eniem.Je to muzika uplně suprová na diskotéky. Taky je mi líto že se rozpadli, protože měli suprový písničky.Slyšeli jste jejich CD nebo jen ty dva hity co se hrají v rádiích.
- Celkově nemám ráda (resp. nesnášim) taneční muziku, hudbu, co se pouští na diskotékách, naprosto nic mi to neřiká a hnusí se mi to. Tudíž je pochopitelný, že nesnášim i O-Zony. Svým žánrem stojí na opačným pólu mýho vkusu; nevšimla jsem si, že by v jejich hudbě byly nějaké rockové prvky.)
- M-E-T-A-L-L-I-C-A!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!
- SCOOTER!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2021. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale