Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12557 anket
Vytrženo z diskuze: Váš názor na feministky? - Anketa 659

- Mnoho lidí ani netuší, co to feminismus vlastně je, a jaké má toto hnutí vlastně cíle, ale jsou jeho zapřísáhlými příznivci, nebo odpůrci. Netuším proč.
- se mi to nějak nechce číst:)
- Chtěla jsem napsat něco dost podobného jako Admin. Těžko postavit anketu, kde ústředním pojmem je něco, co má tolik až protichůdných výkladů. Například já smýšlím feministicky v tom duchu, že si myslím, že žena by měla rozhodně dát přednost rodině a dětem před kariérou. Samozřejmě ne z donucení. Prostě žena by to tak měla cítit přirozeně. Možná jsem to nenapsala dobře, nechci se do toho zamotat. Prostě ženská má bejt ženská a chlap chlap. To je můj feminismus. V ženách by měl převažovat ženský prvek. A vůbec se mi nelíbí ty dvě extrémní možnosti pro muže. Ta anketa neni dobrá, sorry.
- Text se mi číst nechce.Feminismus jako takový respektuju,ale nesnáším takové ty radikálky,které naprosto zaslepeně vidí svět vlastně jako utlačování ženy,aniž by se dokázal vžít do role muže...ale rozebírat feminismus:-)na to fakt nejsem ten pravý...
- Je to pěkně složitá otázka, nevím přesně co to feminismus znamená, ale pokud to znamená nesouhlas například s rozdělováním prací na mužské a ženské, s tím, že ženy mají v některých zaměstnáních nižší plat a s tím, že se často automaticky počítá, že se o domácnost bude starat žena, pak ano, jsem feministka.
- Zuzi : jo,tak nejak jsem tu anketu myslela. Ze zenu neprijmou do prace protoze ma dite..kdyz samozrejme ona sama si to dite nevymislela,stejne tak by nemuseli prijimat chlapy..jenze na to se ohled nebere,vzdyt je ot jen otec.
- A asbyste si nemysleli, že jenom hloupě kecám, tak mám přečtenou zatim asi třetinu uvedený seminárky...

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale