Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12681 anket
Vytrženo z diskuze: Nechali byste se ošetřit HIV pozitivním lékařem? - Anketa 6806

- Kdybych věděl že je HIV pozitivní tak ne ale kdybych to nevěděl tak co se dá dělat? :(
- Inu, pokud by nebylo zbytí, tak ano. Jinak si myslím, že HIV pozitivní člověk nemůže vykonávat povolání lékař...?Nebo alespoň v operativních oborech.
- tak pokud to není třeba chirurg, tak riziko nakažení není větší než u člověka, kterýho potkáte na ulici... a i u toho chirurga je nízký, pokud dodržuje běžný hygienický opatření... co se týče toho povolení, myslim, že musej mít nějakej papír na to, jaký povolání můžou dělat... jaký jsou pro to pravidla, nevim, ale myslim, že u některých lékařských oborů není důvod pro zákaz...
- tohle je z aktualne.cz ze článku o tom zatčenym albánskym zubaři: Podle toho, co řekl ČTK šéf České stomatologické komory Jiří Pekárek, musel muž porušit nějaké hygienické předpisy a ohrozit nákazou své pacienty. Obecně totiž není to, že je lékař HIV pozitivní, důvodem k zákazu činnosti. "Každý lékař se musí chovat, jako by on nebo pacient byl HIV pozitivní, a musí užívat ochranné pomůcky při ošetření jako rukavice, roušku a jednorázové pomůcky," řekl Pekárek.
- Asi jako killer...
- Nemám důvod
- zalezi na tom,jakej doktor by to byl. pokud treba praktickej,tak tam by mi to nevadilo,pac tam se nemam jak nakazit,pokud ale treba chirurg nebo zubar,tak to rozhodne ne. mozna je tam mala moznost prenosu,ale je.
- presne jako sawinka
- mnoooo

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2023. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale