Iluze svobodné vůle

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12056 anket
Vytrženo z diskuze: Která scéna vám ve Snowboarďácích připadá nejvtipnější. . . ? ? - Anketa 726

- Já jsem se na ten film koukala před pár dny, takže mám všechno ještě čerstvě v pamněti. Strašně se mi líbilo to třetí a čtvrtý, co je tady napsaný, Ale celokvě film byl super. Pořádně jsem se u toho nasmála. Dříve než jsem to viděla, tak jsem si říkala, že to bude nějaká blbost, ale když jsem se na to podívala, tak se mi to líbilo. Doporučuju všem, aby se na to podívaly.
- Tahle: "Tak já si vemu tu blondýnu a ty ty druhý dvě." "No počkej, mně se líbí taky." "Jo tak ty budeš dělat tlaky vole?" "No to teda budu dělat tlaky." "Bitku vole?" ....."Přestaň!" "Né, ty přestaň!" "Tak voba:tři dva jedna teď"... (ještě chvíli se škrtili a potom obo přestali).....jo ještě ta pátá je dobrá...ale jinak...to ste z těch snowborďáků furt všichni tak na větvi? Nj, bylo to dobrý...ale co je moc to je moc:-DDD
- Ach jo, já se na to snad budu taky muset podívat, abych byla v obraze. I když všechno, co je tu psáno, na mě nijak lákavě nepůsobí, ale asi je něco jiného o těch scénách číst nebo to vidět...
- Je to dobrej film...možná, že když to čteš, nepřijde ti to, ale když jsem na tom byla poprvý v kině, tak sjem se smála, až jsem kopala do sedačky někoho, kdo seděl přede mnou...:)
- Hani, myslim, že se ti to moc líbit nebude, ale podivej se na to :-)
- Proč by se jí to asi nelíbilo...?? :)
- Nechci tvrdit, že Hanku znám....nicméně, jak jí znám, tak asi ne...(ikdyž, je to celkem překvapivý člověk)
- To možná...moje mamka, když viděl Snowboarďáky. tak se smála úplně něčemu jinýmu, než já , kámošky, táta, atd...ale ptala se na logický věci...:)
- Zuzi, mám takový pocit, že mě tipuješ dobře. Že se mi to asi moc líbit nebude. Podívám se na to studijně. A překvapiv

Top Ankety    
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2019. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale