Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12332 anket
Vytrženo z diskuze: Myslíte si že slipy mohou snižovat plodnost muže? - Anketa 7389

- Na každým šprochu pravdy trochu...
- Ne, že mohou, ale snižují, to je prokázaná věc! Varlata jsou stlačená, nemohou se pohybovat, tudíž se narušuje tvorba kvalitních spermií. Lepší je nosit trenky, volnější boxerky..., je to zdaví neškodné a navíc i sexy. B-)
- nebo navostro:D
- Možná to bude taky těma gumičkama, který můžou zabránit dobrému prokrvení. Taky prej kluci, co hodně používaj notebook, mohou následkem toho mít problémy s plodností...a to sice proto, že ten notebook pokládaj na stehna a zhoršuje se jim krevní tok do potřebných částí těla.
- a to jako jak? Jako tou "zátěží" od NB se zhoršuje krevní tok? Z tech 3 kg to je jako položit na plochu obtisku malíčku 80g...to už je nebezpečnější ležet na břiše, kde ten tlak bude mnohem vyšší :))...nakonec jsem tedy před odesláním příspěvku ještě trochu počítal :)) váha NB 3kg, tj. tíha 30N, plocha, na které přibližně leží na stehnech je cca 40cm čtverečných, což je 7,5kPa. Normální krevní tlak cirka 130/80 mm Hg (kdyžtak upřesnit :) a to je 17,3/10,6 kPa..kdybych zanedbal odpor svalové hmoty a pružnost žil či tepen, bylo by to tedy dost :)) Možná na tom něco bude :)))
- s tim notebookem to neni kvuli hmotnosti,ale kvuli tomu,ze vydava teplo a dochazi k prehrejvani. jeste sem teda ale nikoho nevidela, ze by pracoval s ntb na kline,jen mozna ve vlaku a tak. se slipama tomu verim,navic mi pripadaj hooodne zzenstily.
- to teplo mě taky napadlo a tomu bych i věřil :)
- slipy sou nevhodny hlavne proto ze sou pak varlata v teple, pro spravnou tvorbu spermii potrebujou nizsi teplotu, proto nejsou uvnitr jako vajecniky
- Vyhřívaný sedačky v autě taky snižují plodnost ;)
- stnd, sa

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2021. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale