Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12388 anket
Vytrženo z diskuze: Co vy a papežova smrt? ( ankety bez ohledu na to jste- li či ne věřící) ? - Anketa 739

- Pro mě jedna z příležitostí se zastydět a začít se o jeho osobu a činy trochu víc zajímat...
- A pro mě je to zase jedna z příležitostí si připomenout, jak moc katolická církev diskriminuje ženu a vůbec jak jsem ráda, že mě nikdo nenutí být římskokatolickým členem.
- Nejseš ty náhodou tak trošičku feministka?
- Katolická církev ženu vůbec nediskriminuje. Aspoň já to vnímám tak, že jí dopřává její pravou podstatu, kterou jí odnímá dnešní konzumní společnost. Hlavně ale hodně záleží na tom, jak to kdo vnímá individuálně. Křesťanství samo je velice otevřené, to lidé ho uzavírají a překrucují. Pokud ale mám vnímat něco proti ženám na církvi, tak rozhodně ne v katolické, ale evangelické!
- Anonyme: tak trošičku ano......uhhh Hani, to si ze mě děláš srandu? Já jsem mezi evangelíky vyrůstala a tohle jsem nikdy, nikdy nepocítila. Tak například, u evangelíků může být farářka a navíc faráři a farářky se mohou ženit a vdávat. A papež jednou prohlásil: "Žena MUSÍ dát přednost...a teď nevim co přesně bylo, ale něco v tom smyslu, že musí dát přednost hlídat domácí krb a rodit děti před nějakým veřejným životem (tím myslím před katiérou, politikou atp..) Šlo to včera na čt 1. A nakonec mě také rozčiluje, jak se katolická církev staví k používání antikoncepce a k potratům.
- Já teda taky nemám pocit, že by evangelíci nějak diskriminovali ženu... to mi nikdy nepřišlo.
- ja sem si myslel ze to byl proste neco jako prezident ze jen sedel a cumel a ted slisym v televizy co vsechni udelala no tak to je neco ale jinak si to nejak neberu
- Tak jsem sem napsala ohromně dlouhý příspěvek a on si zmizel... momentálně nemám sílu na to, to psát znovu. Třeba se někdy vzc

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2021. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale