Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12868 anket
Vytrženo z diskuze: Kdyby vám kamarád udělal něco fakt hrozného. ( Zničil život, přebral vaši lásku atd. ) Co by jste mu za to udělali? - Anketa 7408

- od dobrýho kamaráda bych čekal vysvětlení a omluvu, možná bych ho chvíli nechtěl vidět, ale věřim, že by se to časem zase spravilo, pokud by se tedy zásadně nezměnil (nebo já)...
- Taky bysem nejdřív chtěla vysvětlení. Odpuštění nevim, jestli by se konalo - podle toho, co by proved a co by mi k tomu řek. Kdybych mu neodpustila, určitě bysem chtěla pomstu :)
- samozřejmě záleží jak dobrý kamarád.. pokud mi je ten člověk hodně blízký.. požadovala bych vysvětlení a nejspíš bych mu odpustila.. pokud by mi ten člověk nebyl až tak blízký.. asi bych se s ní už nebavila ani..
- souhlasim se stndaou.
- nejhorší by bylo kdyby při vysvětování ještě lhal....to bych s nim definitivně skončil(kdybych ne to přišel)
- Pokud by to byl někdo hodně blízký, tak bych mu nejspíš odpustila. Když by mi ten kamarád zas tak blízký nebyl, tak bych se s ním asi přestala bavit, ale zároveň bych se snažila to nějak pochopit a odpustit... A taky bych věřila, že se mu to jednou nějak vrátí... Ale já sama bych se určitě nijak nemstila..
- podpálený dům by mohl stačit.
- jen jedan dal zabít ho a 1 sebevraždu zastak mrtvích by nebylo
- štípl bych ho
- zničil bych mu život,jako on mne.
- Chtěla bych vysvětlení, popř. omluvu. Kdybych se nedočkala, pak by přišly intriky a ničení života =D
- no mě se to už stalo a vkládám o něm ankety...
- Hlavně záleží,co přesně by udělal.Pak by mě i možná zajímala jeho argumentace.Je třeba rozdíl mezi tím,když se vám kamarád vyspí s mámou a mezi tím,že vám mámu zabije.To jen pro příklad.I když,kdyby se mi vyspal s mámou,tak bych měl DOST rozporuplné pocity,nevim co bych dělal.

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale