Samotáři a jejich důležitost v evoluci

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12250 anket
Vytrženo z diskuze: Bez čeho si myslíte, že nemůžete žít. . . ? ? - Anketa 747

- U první možnosti nemělo bejt to "a bez jídla vůbec" Protože bez toho se opravdu nedá žít, měla tam zůstat jenom ta čokoláda...;-)
- to asi jo, no... ale jak mám o tom přemejšlet...vždycky se jenom bojim, aby tam někdo nedal anketu dřív, než já... =D :)
- Aha:-D Takže...vlastně neni důležitý, jak dobrá anketa tu bude, ale aby byla tvoje....:-)
- Tak si nejdřív anketu promysli a pak ji teprve vytvoř ;-) A dej šanci taky jiným ;)
- Docela souhlasím s předešlýma příspěvkama.. a prosimtě, nedávej tam tu předposlední možnos! nemůžu to říct jinak ale leze mi to krkem.
- Dávej tam tu předposlední možnost, můžu ti říct, mně se to moc líbí ;-)
- Nj, Zuzi, ty se nezapřeš :) Já bych to teda dávala jen do anket, o kterých si myslím že za moc nestojí. A kdybych si to myslela o všech, tak bych jich sem tolik necpala (nic ve zlym)
- :-D Tady jde o demokratický princip: lidé, kteří do své ankety dají takovouhle možnost dávají možnost negativnímu vyjádření ke své osobě a také možnost hlasovat člověku, kterému se ta anketa nelíbí. To považuju za celkem vysokej stupeň tolerance (a to moooc cením;-) )
- Na vyjádření libovolného názoru jsou diskuze. Jinak přece můžu hlasovat i když se mi anketa nelíbí. Já sice oceňuju toleranci, ale tahle možnost neodpovídá na danou otázku.. :)
- Tak to mi nevadí:) Tolerance je pro mě jedna z nejdůležitějších vlastností
- Mě se třeba její ankety líběj, některý jsou moc dobrý, ale jakmile si přečtu tu předposlední možnost, naštve mě to a nejraději bych dala tuhle možnost a to by pak výsledky byly zkreslený. Ninako, opravdu si myslím, že ta větä je zbytečná....Co ji takhle obměňovat?
- Rozumím i anonymu, ale souhla

Zákon přitažlivosti z pohledu vědy
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2020. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale