Co dělám? Na čem, nebo kde pracuji?

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12291 anket
Vytrženo z diskuze: Jak často si o sobě říkáte, že jste blbec? - Anketa 748

- Do teď mi to nevadilo, ale co je moc to je moc. Ninako, jsi normální? To tu větu "Blbec,.....musíš dávat do každý ankety???? číst to 4x za sebou je fakt o nervy.
- Tak já teda jdu zastupovat stranu, které to nevadí. A navíc do téhle se to hodí. Ani v jiných, mi to nevadí. Pěkná anketa!
- já zase souhlaim s Anonymem ninanko promiň ale si nechutně trapná! tvoje ankety sou na velmi slušný úrovni ale sakra dyť je to tady po padesátýpáty..
- Neanášim slovo trapný...dyť to o ničm nic neřiká! ninaka: nenech se vyvést z míry:-)
- :)
- ...díky zuzi a díky i ostatním...víte, mě taky docela připadá divný, že píšete v každý větě slovo trapný...to je docela vo držku...a promiňte, ale musim se tady smát, páč v každý větě... :) =D
- jako já myslim že to časem začne lízt krkem uplně všem.
- myslíš?
- Mně pravděpodobně ne, ta možnost je správná. Možná mi začne lízt krkem ta formulace, ale určitě ne ten obsah.
- dobrá anketa,ale to blbec,kdo vymyslel tuhle anketu už mi totálně megovně leze krkem a tlačí a vzhůru mandle!Asi tu odpověď začnu volit bez ohledu na otázku...://
- Přesně tak, souhlasím s prvním anonymem, Davem a Eniem. Mě ta věta už taky pěkně leze krkem. Hlavně když to čtu tolikrát za sebou. Je fakt, že její ankety jsou kvalitní, ale jakmile vidím tu větu, hlasuju pro ni. Ninako, dělá ti dobře, takhle lidi rozčilovat?
- Ninako, tak zkus třeba psát jen "blbá anketa"..., když teda do Tebe všichni tak šijou.Asi by to opravdu mohlo začít zkreslovat výsledky..Ale přijde mi pozoruhodné, že když ta věta někoho rozčiluje, že ji volí :-)
- Sice mi ta věta taky leze na nervy, ale přemejšlela jsem o tom, a dospěla jsem k tomuto závěru- vla

Zákon přitažlivosti z pohledu vědy
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2020. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale