Samotáři a jejich důležitost v evoluci

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12250 anket
Vytrženo z diskuze: Leze Vám na nervy možnost " Blbec, kdo vymyslel tuhle anketu" ? - Anketa 751

- Jistě, že mi to nevadí...
- Mně to vadilo malinko ze začátku, ale jak už jsem to jednou psala, spíš ta formulace, než obsah.Ale už jsem to přijala jako ninačin kolorit a nevadí mi to vůbec, naopak.
- Jo a anketa příliš mnoha odpověďmi směřuje k ano, ale například tam úplně chybí možnost typu :velmi se mi to líbí".No ale to už je detail.
- Dříve mi to nevadilo, ale jakmile to začala dávat do každé své ankety a dala několik anket za sebou, tak mě to štve.
- taky jsem sem chtela dat podobnou anketu, ale presne sem vedla ze bude jen zkritizovana. samozrejm sem dala moznost "hrozne! " vlastne je to uz trapny.
- ziki:bacha aby tě nesprdli za to že používáš slovo "trapný:D
- Co to vlastně znamená? Trapný...co je to vůbec za slovo? Podle mě ho používaj lidi, když se jim něco nelíbí a nejsou schopný popsat proč.
- Zuzi, to je zajímavý. Určitě se dá říct, že to slovo je někdy takto zneužívané, ale něco to přecijenom znamená a myslím, že pro určité věci je výstižné. Já si myslím, že to trochu souvisí s ostudou, řekla bych, že to je taková směšná ostuda, která třeba ukáže něco, co někdo skrýval. Tím pádem možnost "blbec, kdo..." trapná není. Takže tady je Tvá námitka, řekla bych, namístě.
- No, ono když to člověk řekne jednou za čas, tak to de...nesnášim ale ty lidi, který to používaj pořád...to kino bylo ale trapný, ..podivaj se na něj, jak je trapnej...tohle je trapný, támhleto je trapný...celej svět je trapnej....
- tak tohle sem vazne neceala :D ze tu budete slovickarit. jestli to chces presne, tak je trapny ze to cpe do kazdy ankety kterou sem da.
- ziki: Tak mi to opiš jinak, než slovem trapný a jemu podobnejm slovům...
- Zuzi, j

Zákon přitažlivosti z pohledu vědy
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2020. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale